1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Sheva
    #171
    remélem minnél előbb kiesnek
  • forza milan
    #170
    Második a Pool,sztem tuti továbbjutók!
  • forza milan
    #169
    FT Anderlecht (Bel) [0 - 1] Liverpool (Eng)
    20' [0 - 1] D. Cisse
    60' X. Alonso
    85' J. Reina
  • forza milan
    #168
    nagyon hallott a topik vazzeg!
  • Sheva
    #167
    aston villa
  • forza milan
    #166
    baros hová ment a pooltól?
  • Sheva
    #165
  • zambrotta
    #164
    lenne egy kérésem: a You will never walk alone szövege kellene nekem angolul és magyarul
    remélem tudtok segíteni
  • odex
    #163
    ezt már leírtak egy páran
  • Sheke
    #162
    nah ma eldőll minden nem akarom az ördögöt a falra festeni de mos a livi le van gyengülve lehet bár hogy kikapunk
  • forza milan
    #161
    kicsi bizony,de nagyon!utállom a cselzit,a legjobban,de sajna kikap a pool!egyébként nagyon kihalt ez a tápik!!!
  • Sheva
    #160
    én is remélem h megállítja a cselszkit de erre kicsi az esély :S
  • Csesza
    #159
    én Man. Utd. drukker vagyok, de neagyon remélem hogy a "pool" lealázza a cselszkit mer naon utálom őket

    tehát: Hajrá Liverpool
  • Sheva
    #158
    na a cselszki oda vissza megver titeket :(
  • Sheke
    #157
    holnap hajrá liverpool!
    chelse béna :P
  • forza milan
    #156
    az bizony
  • odex
    #155
    lol
  • Sheke
    #154
    szépen kivertük őketa csapatnak és you'll never walk alone a további sikerekere
  • Laffite
    #153
    Igennnnn!!!
  • Sheva
    #152
    Real Betis (Spa) [1 - 2] Liverpool (Eng)

    2'[0 - 1]S. Pongolle
    14'[0 - 2]L. Garcia
    48'J. Carragher
    51'[1 - 2] A. Arzu

    Copyright © 1998-2005 LiveScore.com
  • Monoton
    #151
    HAjrá Liverpool
  • Sheva
    #150
    Real Betis (Spa) [0 - 2] Liverpool (Eng)

    2'[0 - 1]S. Pongolle
    14'[0 - 2]L. Garcia

    Copyright © 1998-2005 LiveScore.com
  • Sheva
    #149
    Real Betis (Spa) [0 - 1] Liverpool (Eng)

    2'[0 - 1]S. Pongolle

    Copyright © 1998-2005 LiveScore.com
  • Pepinho
    #148
    így van de a látod a Poolnak ebben az évben mindig mákja van
  • Rudee
    #147
    Ezt az oroszoknak kellettvolna nyerni. Ha az egyenlítő gól érvényes volt, akkor utánna Vagner Love gólja is az lett volna. Ha egyik sem akkor meg 1-0.
  • Pepinho
    #146
    3:1 Luis Garcia
  • Pepinho
    #145
    2:1 hosszabításban Cissé duplázott
  • Pepinho
    #144
    Cissé kézéről pattant elé

    1:1
  • Pepinho
    #143
    szabálytalan góllal egyenlítettek
  • Pepinho
    #142
    Monacóban kisorsolták az idei BL-szezon csoportbeosztását, de emellett kiosztották a tavalyi sorozat legjobbjának járó díjat is. A trófeát a Liverpool középpályása, Steven Gerrard vehette át. A 27 éves világsztárnak óriási érdemei vannak abban, hogy a Vörösök 21 év után újra hazavitték a kupát.
    Az Isztambulban megrendezett döntő során igazi vezére volt csapatának, folyamatosan űzte, hajtotta társait. Ráadásul a tizenegyesrúgásoknál higgadtan talált be a Milan kapujába.
    A válogatott középpályáson kívül díjat kapott a Chelsea két játékosa is, John Terry a legjobb védő, Petr Cech, pedig a legjobb kapus lett. Két brazil is kihívtak a pulpitusra, Ronaldinho a legjobb támadónak, Kaká, pedig a legjobb középpályásnak járó serleget vehette át.
  • banok
    #141
    A mai Liverpool-CSZKA Moszkva Szuperkupa meccs élőben megtekinthető az interneten is a http://www.stream.gportal.hu oldalon
  • forza milan
    #140
    huhhhhh!nem semmi csoport!:)
  • Rudee
    #139
    BL, G csoport: Liverpool, Chelsea, Anderlecht, Betis
  • R9
    #138
    Gerrard top 10 gol
  • This Is Anfield
    #137
    ********************************************
    F E L H Í V Á S !!
    ********************************************

    Kedves Liverpool szurkoló!

    Örömmel értesítünk(jük), hogy alakulóban van a LIVERPOOL SUPPORTERS CLUB HUNGARY. Az alakuló gyűlés várhatóan augusztus 26-án a Longford Irish Pub-ban (Budapest 5. ker. Fehérhajó utca 5.) lesz a Szuperkupa (LFC-CSKA Moszkva) kezdése elött 1.5órával, melyre szeretettel várunk(juk) minden Liverpool FC szurkoló(já)t! A jelentkezéseket elöre kérjük, a helyfoglalás véges kapacitása híján. Jelentkezni lehet a http://liverpoolfc.uw.hu címen vagy a fent látható e-mail címen lehet további információt kérni. Célunk hogy egy hivatalos, jogilag bejegyzett társasággá alakuljon hazánkban is a Liverpool FC tábora, amely tovább erösítheti a kooperációt az anfieldi hivatalos oldalakkal, így számos elönyökre is szert tehet. További diszkúsziók a helyszínen várhatók, melyen ügyvédünk is jelen lesz.

    YNWA
    http://liverpoolfc.uw.hu
    *********************************************
  • forza milan
    #136
    moderátorok figyelmébe ajánlom a sheke nickü gyereket,ugyanis hülyeségeket irkál be,az haggyán,utánna meg még rámkeni az egészet,meg beéget,mint az ovodás ugy viselkedik!!!de én nem szólok bele,de azért ez már tulzás,és idegesitö!!!!
  • Sheke
    #135
    ezt még visszakapod
  • Sheke
    #134
    csak úgy szólok hogy ezt is odexka mondta te geci és mégegycer ne írjál ilye rólam
  • forza milan
    #133
    igen,és te mindent elhiszel!én csak ugy irok be valamit ha egy oldaon rajtavan!
  • forza milan
    #132
    halljátok,Sheke nem normális!olyan hülyeségeket beir hogy az nemigaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ne vagyétek komolyan mert kamuzik,meg állandóan baromsáokat beirkál!