1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • lord nihilus
    #411
    hát ez kampeca...:((((
    a mostani BL jól meglett ismét kutyulva, de annál jobb
    szurkolok a Barca-Lyon döntőért
  • forza milan
    #410
    Szevasz tavasz...
  • Monoton
    #409
    :( nagy golt kapott Reina

    halott a védelmetek :(
  • Guilty01
    #408
    meghaltunk
  • Monoton
    #407
    0-1 mivan veletek ?? :(
  • lord nihilus
    #406
    Súlyos sérülést szenvedett Mohamed Sissoko: a Liverpool mali válogatott középpályását Beto fejbe rúgta a Benfica elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőn, és megsérült Sissoko retinája. Néhányan attól tartottak, hogy egész pályafutása veszélybe kerülhet, és mivel a vizsgálatok még tartanak, még nem is lehet biztosat tudni. Rafa Benitez, a "Vörösök" menedzsere azonban nem tart a legrosszabbtól.
    - Először láttam ennyire csúnya szemsérülést, és az biztos, hogy most pihennie kell - nyilatkozta a spanyol. - Nem hiszem, hogy ebben a szezonban még játszani fog, talán majd néhány hónap múlva. Most az a legfontosabb, hogy nyugodt legyen, és pihenjen.
  • REALista
    #405
    Nem tudja valaki hogy Crauch vagy Morientes fog-e kezdeni a Man. City ellen????
  • DJ Bee18
    #404
    azért ne temessük még, biztosan meggyógyul (80%-ot írtak)
  • Guilty01
    #403
    ja,egyik szemére megvakul,annyi a térlátásának...szegény momo...:(
  • lord nihilus
    #402
    RAFA ENCOURAGED BY MOMO PROGRESS
    Rafael Benitez hopes to soon be able to welcome Momo Sissoko back to training after the Reds received 'encouraging' news of his recovery from a serious eye injury.

    huh' végre valami biztató
    (forrás,hiv.lfc oldal)
  • DJ Bee18
    #401
    hűű basszus, ez nagyon gáz. De legalább ,,csak" az egyik szeme, teljesen nem fog megvakulni, de karrierjének akkor vége, meg nehéz együtt élni ezzel. Mielőbbi gyógyulást kívánok neki, minden focidrukker nevében.
  • lord nihilus
    #400
    persze h én is remélem h felépül zsírul!!csak a játékával nem voltam kibékülve,nem pedig személyével.Mielőbbi felépülést kívánok minden LFC-s nevében én is
  • forza milan
    #399
    Naja,énis imát mondok érte!Gyerünk Sisso,felépülsz!
  • Guilty01
    #398
    Basszus,ha télleg elveszti a látását,akkor ebből sztem hatalmas ügy lesz...Imádkozok Sissoért!!! Gyógyulj meg Momo!!!
    lord nihilus,legalább most egy picit kedveld meg sissot,és reménykedj hogy felépül...
  • forza milan
    #397
    Betot eddig nagyon birtam,de ez naggyon durva baz,hamég lábatörik,de a látás életre,és karrierre szól...ááá,Gyógyulj meg Sisso!
  • forza milan
    #396
    Baz ez durva!
  • Guilty01
    #395
    Sissoko lehet h meg fog vakulni...
    http://liverpoolfc.uw.hu/news.php?subaction=showfull&id=1140695183&archive=&start_from=&ucat=&
  • lord nihilus
    #394
    A Liverpool megerősítette, hogy mali válogatott középpályása, Mohamed Sissoko retinasérülést szenvedett, miután a Benficát erősítő Beto lábbal eltalálta a fejét. A portugál játékos sárga lapot kapott veszélyes játékért, és azóta már elnézést is kért cselekedetéért, de a baj ettől még nem múlt el, Sissokónak alighanem hosszabb időt ki kell majd hagynia.
    A 21 éves futballistát egy lisszaboni kórházba szállították a lecserélését követően, ahol megállapították, hogy a szeme megsérült. Sissoko még mindig homályosan lát, ezért egyelőre benntartották megfigyelésre és kezelésre.
    A sérülés komoly csapás Rafa Benitez számára, akinek fiai még három fronton küzdenek: a Bajnokok Ligájában a visszavágón le kell dolgozni a Benfica egygólos előnyét, a Premiershipben utol kell érniük a Manchester Unitedet a 2. helyért folyó harcban, és egyelőre az FA-kupában is talpon vannak, a következő körben a Birmingham Cityhez látogatnak majd.
  • lord nihilus
    #393
    Bajnokok Ligája mérkőzés
    Időpont: 2006.02.21.
    Nézőszám: 65 000

    Reina

    Finnan - Carragher - Hyypia - Riise

    Luis Garcia - Sissoko - Alonso - Kewell

    Morientes - Fowler

    Gól: Luisao (84.)
    Sárga lap: Luis Garcia (2.) Hamann (54.)
    Piros lap: -
    Cserék: Hamann (Sissoko 35.) Cisse (Fowler 65.) Gerrard (Morientes 78.)

    Rafa Benitez a tegnapi Bajnokok Ligája vereség után értékel, és a jövõbe tekint, hogy hogyan sikerülhet továbbjutni hazai pályán a Benfica ellen.

    A Portugál csapat a 84. percben egy szabadrúgás után fejesbõl szerezte meg a gyõztes találatot, ami azt jelenti, hogy a Vörösöknek az Anfield Roadon legalább két gólt kell lõniük ahhoz, hogy továbbjussanak.

    "Nem játszottunk jól, de bízom benne, hogy sokkal jobbak leszünk az Anfielden. Nem kritizálom a játékosaimat, mert nagyon kemény meccsek vannak a hátunk mögött, és kissé fáradtak, de egyáltalán nem vagyok boldog attól ahogyan játszottunk. A mérkõzés elõtt megbeszéltük a rögzített szituációkat, és megnéztük a szabadrúgásaikat, és pont egy ilyen gólt kaptunk, ezért nem vagyok elégedett a csapattal." mondta Rafa Benitez, majd kitért a következõ meccs esélyeire is.

    "Ha hazai pályán lövünk egy gólt, mindent kezdhetünk elölrõl. Ha pedig kapunk egyet, akkor remélhetõleg a szurkolóinkkal a hátunk mögött sikerül két gólt lõnünk és megnyernünk a mérkõzést."

    hát pafff, azért grat a Benficának, a lelkesedés felülmúlja a taktikát
    és Gerrard CSAK CSERE !?...ez a legütősebb a dologban
    A visszavágó nehéz lesz az tutkó
  • Laffite
    #392
    nem volt egy gigantikus meccs, de legalább nyertünk! nagyon pozitív!!!
  • Guilty01
    #391
    Nyert a liverpool!!!!
    Maradt az 1-0,a 88. percben viszont riise szabadrúgásába beleállt Smith,és kb. 5 percig ott feküdt a földön.Valószínűleg aláfordult a bokája,ezúton is mielőbbi gyógyulást kívánunk neki.GO REDS!!!!
  • Guilty01
    #390
    VEZETÜNK!!!!
    Jobbak voltunk szinte az egész félidőben,bár leginkább a középpályán folyt a harc.. Coruch egy kisszöglet után fejelt kb. 8 méterre a kaputól,van der sar beleért,de már nem tudta hárítani.
  • forza milan
    #389
    Vazz,van helyette yoo emberetek,nemkell sirni!
  • lord nihilus
    #388
    Rafael Benitez mai nyilatkozatában megerõsítette a hírt, miszerint Xabi Alonso kihagyja a Manchester United elleni FA Kupa mérkõzést, egy combizom húzódás miatt.

    A spanyol középpályás az Arsenal elleni hétközi meccsen sérült meg, és rögtön le is kellett cserélni. Az orvosok a találkozó után nem állapítottak meg semmilyen komolyabb sérülést, ám Benitez elõvigyázatosságból pihenõre küldi Xabit.

    "Xabi nem teljesen egészséges, és véleményem szerint nem tenni neki jót, ha játszana a Manchester ellen. Valamit érez a combjában, és ezért nem kockáztatunk. Úgy vélem azonban a Benfica elleni meccsre már bevethetõ lesz." -nyilatkozta Rafa Benitez.

    OH, SHIT!!
  • lord nihilus
    #387
    SZOMBATI ONLINE
    Anglia, FA Cup
    Liverpool 13.30 Man. Utd.

    akinek van kedve és ideje az a Sport1-en vagy az NB1.hu-n követheti figyelemmel a meccsen történt eseményeket :)

  • lord nihilus
    #386
    végül is igaz, csak Dudek képes óriási bravúrokra amire Reina annyira nem,viszont Reina kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt, amíg Dudek potyagólokat elég sokat kapott...ezért ment el a közvetlen BL indulási esély tavaly, viszont bravúrokat sorra halmozott a BL-menetelésben
    fura csávó ez
  • forza milan
    #385
    Ohh bocs,2szer ment el az üzi,egyébként sztem sokan szivesen megvennék öt,de Reina ezerszer jobb hálóör!
  • forza milan
    #384
    Naja,Mit képzel Dudek...Sztem elmehet egy kisebb csapatba...
  • forza milan
    #383
    Naja,Mit képzel Dudek...Sztem elmehet egy kisebb csapatba...
  • Guilty01
    #382
    főleg mert spanyol
  • Monoton
    #381
    Reina t nagyon nehéz lesz kimozdítani a kapuból, szinte lehetetlen!
  • lord nihilus
    #380
    Liverpool, február 17., 13.10 Megküzdene a helyért a lengyel hálóőr.




    Jerzy Dudek, a tavaly májusi Bajnokok Ligája-döntő egyik hőse nyomatékosította, hogy mindenképpen szeretné megtartani a helyét a Liverpool FC kezdőjében. A lengyel kapus azután került vissza a "Vörösök" kapujába, hogy az első számú portás, Jose Reina piros lapot kapott a Chelsea elleni találkozón, és reménykedik benne, hogy annak ellenére ő véd a Manchester United elleni szombati FA-kupa nyolcaddöntőn, hogy spanyol kollégája letöltötte eltiltását.
    - Mindig igyekszem a legjobbat nyújtani és remélem, hogy a legutóbbi három találkozón nyújtott teljesítményem elég ahhoz, hogy továbbra is én állhassak a kapuban - nyilatkozta Dudek -, de a döntés természetesen a menedzser kezében van. Akárhogyan határoz, azt el kell fogadnom, mert profi játékos vagyok, és a Liverpoolért játszom, nem pedig saját magamért.
    Jerzy Dudek korábban már többször utalt rá, hogy amennyiben nem kap több lehetőséget, akkor távozik a klubtól, jelenleg azonban úgy tűnik, hogy még nem adta fel annak lehetőségét, hogy ismét ő legyen a 'Pool elsőszámú kapusa.

  • lord nihilus
    #379
    hát edzéseken nem ritka sajnos, nem csak angliában
  • Guilty01
    #378
    Bowyer és Dyer tavaly,azon kívül nem nagyon hiszem hogy lett volna rá példa...maximum az ellenfelek,de hogy két olyan ember,aki ugyanannak a csapatnak szurkol?
  • forza milan
    #377
    AZ Angol fociban gyakran megesett az ilyen....Csapattársak is bunyoztak össze már qvára
  • Guilty01
    #376
    "de ha Ak-47-el lelőssz,kézigránáttal megdobsz,baseballütővel agyonversz,akkor sem békülök ki ezzel a sissokóval :D"<---kipróbáljuk?:DDD Najó,azért az mégis nagy szégyen lenne ha két pool drukker összeverekedne..
  • lord nihilus
    #375
    amúgy nem tudja e valaki e ,h Elsa Benitez-nek van e köze az edző palihoz? e :D
  • lord nihilus
    #374
    ok vita lezárva :)
    de ha Ak-47-el lelőssz,kézigránáttal megdobsz,baseballütővel agyonversz,akkor sem békülök ki ezzel a sissokóval :D

    amúgy:
    -19éves, középső védő, argentin
    2milla fontos átigazolás a Banfield-től
  • forza milan
    #373
    Palletta sztem jó játékos,és aneveéböl itélve is jó!:DVki nyomna róla adatot,jelenlegi club,stb...???
  • Guilty01
    #372
    1.Mit ér az hogy szűri a támadásokat??? Légyszi nézd meg a tabellát,és láthatod,hogy alig kaptunk gólt.Ha mondjuk nem lenne sissokonk meggyőződésem,hogy most nem ennyi gólt kaptunk volna.
    2. Már van olyan is hogy védekező középpályás(sissoko),és támadósközéppályás(alonso),gondolom ezért hiányolod sissoko támadójátékát.
    3. Szerintem benitez nagyon okos edző,úgyhogy nem igazol béna játékosokat,és igenis jól tud passzolni,és nagyon képzett játékos.
    Ennyit sissokoról...
    Ami hamannt illetti,kicsit tényleg összetettebb nála a helyzet,mert úgy tűnik benitez egyre inkább a fiatalkora helyezi a hangsúlyt,és a kicsit korosabbakat már nem játszatja annyira, bár abban tényleg igazad van,hogy azért ennyi meccset neki sem kéne kihagynia,mert nagyon jó játékos.
    Na,vita lezárva,puszi,pacsi:)
    És a lényeg tényleg az,h győztünk!!!