1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Guilty01
    #211
    huhh...szívbajt hozták rám a srácok,asszittem megint pontokat vesztünk idegenben,de szerencsére a hajrában hoztuk a meccset.Crouchot azért sajnálom,már nagyon kéne neki egy gól,ma is volt 2 hatalmas helyzete.
    Ja,és Benitez fölfoghatná már végre,hogy Cisse nem jobbszélső!!!!!!!!!:)
  • Guilty01
    #210
    Gratu Milán drukkerek,inkább tolnátok vissza képetek a saját topikotokba:)
    Hatalmas volt tegnap a csapat,Garcia gólját még mindig nem hiszem el...elképesztő az a srác:))A cselzin meg akkorát röhögtem...
    Na meg persze az olasz foci bukásának a legújabb epizódját sem hagyhatom ki.A viasat már zsinórban a harmadik olasz vereséget közvetítette.És ma remélem jön a negyedik...juve-Bayern:)gratula a milánnak
  • forza milan
    #209
    3-0
    Gratula!Lehet jönni cinkelni a milan tápikba!
  • Sheva
    #208
    na ma remélem kikaptok :P
  • forza milan
    #207
    még mindig nemértesza szóból tenagyon hülyegyerek!
  • odex
    #206
    Pfff neked is sok eszed van a liverpool topickba real madrid :P
  • dankaa
    #205
    REAL MADRID OLDAL!!
    Nézzétek meG!!!
  • Guilty01
    #204
    ma 20:45-től Pool-Anderlecht. Ha mi is, és a cseszdki is nyer akkor továbbjutottunk a csoportból.GO REDS!!!
  • Guilty01
    #203
    Gratu az egész csapatnak,különösen Bolo-nak.Nagyon vártam már tőle a gólt,szerencsére nem kell már többé várni rá:) Mindenesetre most legyünk boldogok,az idei bajnokságban ez az első két gólos győzelmünk:)))))))
  • forza milan
    #202
    vicces...
  • DJ Bee18
    #201
    Nem hallottad még a mondást, hogy sírni csak a győztesnek szabad??
  • DJ Bee18
    #200
    nem tudom, de egy csapat nehezen bukhat el egy BL döntőt csak a balszerencse miatt :DDDD, nagyon szánalmas, hogy itt vered a nyálad, amikor tudjuk, hogy a vesztesnek drukkolsz
  • DJ Bee18
    #199
    A Milan megha minden meccset 3 gólos előnnyel kezdene, akkor elbukná az összeset :DDDD
  • Guilty01
    #198
    sajna angol csapatok ellen nagyon nem megy mostanában(sem) a poolnak,viszont bl-ben még mindig fantasztikusak a srácok.Mi sem bizonyítja ezt jobban minthogy a megszerezhető 9 pontból 7-et begyűjtött a csapat ellenben a bajnokságban mindössze 10-et kapargattak össze 8 meccsen.
  • dankaa
    #197
    Nézzzzétek meg!!!(real madrid site!)
  • Rudee
    #196
    Tavaly se nyerték meg a kupát, de a BL ettől függetlenül meg lett nekik. A kettő nagyon nem függ össze, és az előző idényben is hasonlóan szarul kezdtek. Jobb lenne, ha túltennétek magatokat a májusi BL finálé megrázkódtatásain.
  • odex
    #195
    Hát igen ez a sorsa szerintem is a liverpoolnak!
  • forza milan
    #194
    Ennyit erröl KAnál!MIt akartok a bl-ben,ha a palactól kikaptok!égés eza csapat most,már bocs!
  • odex
    #193
    tegnap kikapott a live sajnos 2-1re a crystal palacetől!
    de nekem ez nem baj max nektek! Hajrá Milán!
  • Guilty01
    #192
    najólvan,megnyugodtam,egyenlítettünk:)))
  • Guilty01
    #191
    na,idegenben megint égünk.Vezet a palace 1-0-ra.Jó nagy beégés következik...:(
  • odex
    #190
    Pffff... hát szerintem ha lenne 1 bl döntő megismétlés akkor megnézném hogy kinyernek csupán csak szerencséje volt a livének hogy a 4.-edik gólre azt mondták hogy les :P
  • Guilty01
    #189
    Hát,én a szánalmas olasz fociról inkább nem szólnék egy szót sem...a színészkedésen kívül nem sokat tudnak mutatni...
  • báttyó02
    #188
    de ők nem fikázni jönnek ide sazlé mf2
  • Sheva
    #187
    meg az arsenalosok is ^^
  • báttyó02
    #186
    jovan bilanosok menyenek visza topikjukba .dd
  • forza milan
    #185
    Csak vélemény,éppen ezért hülyézd a...
  • odex
    #184
    Figy szerintem nem ő a hülye hanem tevagy a liverpool idén 1 nagy nulla semmi kakaó nincs bennük!
  • Kanál
    #183
    öcsi te télleg ilyen hülye vagy, vagy csak fested magad? o.o
  • forza milan
    #182
    Nem egy meccs!Én ezt nem biztosra mondom,de többek meglátása szerint,és szerintem se viszi sokra a pool jövöre!
  • báttyó02
    #181
    hát ha te 1meccs alapján ennyire eltudod dönteni egy csapat éves teljesitményét akkor látszik hogy mennyire értesz a focihoz :\
  • forza milan
    #180
    Miröl beszélnék?A liverpool ilyen teljesitménnyel jövöre nem sok eséllyel indulhat
    nemzetközi szereplésen,esetleg az intertotoban!
  • báttyó02
    #179
    :DDDDDDDDDDDD
  • Kanál
    #178
    te mi a faszról beszélsz?
  • forza milan
    #177
    Ezzel eldöntötte a Liverpool,hogy nem indul nemzetközi szereplésen jövöre!
  • Sheke
    #176
    Liverpool-Fulham 0-2 azt a kurva kár de nem baj lezs még ez jobb is
  • forza milan
    #175
    naja,dehát eddig nem kapott ki!mondjuk mi se,de mind1,ha megnézed a csoportot,a másik 2 csoportnak alig van pontja 3, meg 0 pont!
  • Sheva
    #174
    majd meglátjuk :)
  • forza milan
    #173
    :),sajnos nincs rá sok esély!
  • odex
    #172
    Szintén