1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Sheke
    #131
    te mondtad még
  • odex
    #130
    Sheke ennél hülyeségebbet én nbem is hallottam!
  • forza milan
    #129
    ilyen hulyeséget!pfffffff
  • Sheva
    #128
    Liverpool, augusztus 11., 9.20 A finn védő az ötödik, aki marad a BL-győztesnél.

    Sami Hyypia 2008-ig meghosszabbította szerződését a Bajnokok Ligáját tavaly megnyerő Liverpoollal.
    A 31 esztendős finn védő 1999 óta szerepel a Mersey partján, akkor a holland Willem II-től érkezett. Nyáron egyébként már Dietmar Hamann, Jamie Carragher, Steven Gerrard és Djimi Traoré is hosszabbított a Liverpoollal.
    - Egy percig nem gondolkodtam, hogy maradok, bár a részletekről tárgyaltunk pár hétig. Megtiszteltetésnek érzem, hogy újabb három évig itt maradhatok - mondta a finn a hosszabbítás hivatalos bejelentése után.
  • Sheke
    #127
    én azt hallottam hogy dudek meg cissé lehet hogy elmegy de ez még nem biztos mindazonáltal lehet hogy jön hozzánk crespo de ez se biztos sőt sztem nem is igaz
  • This Is Anfield
    #126
    ********************************************
    F E L H Í V Á S !!
    ********************************************

    Kedves Liverpool szurkoló!

    Örömmel értesítünk(jük), hogy alakulóban van a LIVERPOOL SUPPORTERS CLUB HUNGARY. Az alakuló gyűlés várhatóan augusztus 26-án a Longford Irish Pub-ban (Budapest 5. ker. Fehérhajó utca 5.) lesz a Szuperkupa (LFC-CSKA Moszkva) kezdése elött 1.5órával, melyre szeretettel várunk(juk) minden Liverpool FC szurkoló(já)t! A jelentkezéseket elöre kérjük, a helyfoglalás véges kapacitása híján. Jelentkezni lehet a http://liverpoolfc.uw.hu címen vagy a fent látható e-mail címen lehet további információt kérni. Célunk hogy egy hivatalos, jogilag bejegyzett társasággá alakuljon hazánkban is a Liverpool FC tábora, amely tovább erösítheti a kooperációt az anfieldi hivatalos oldalakkal, így számos elönyökre is szert tehet. További diszkúsziók a helyszínen várhatók, melyen ügyvédünk is jelen lesz.

    YNWA
    http://liverpoolfc.uw.hu
    [email protected]
    *********************************************
  • QPR
    #125
    Dudek 12 hétre megsérült.
  • Sheke
    #124
    de:D:D
  • Rudee
    #123
    Kicsit le vagy maradva, nem?
  • Sheke
    #122
    azé szépen kivertük a tnst
  • Laffite
    #121
    Hagyd rá, legalább ennyi örömük legyen a M.U. híveinek - ha már más okuk nem volt örömre mostanában
  • forza milan
    #120
    haha!engem nem érdekel hogy ki nyeri a angol bajnokásgot,csak ne a cslzi legyen!nekem utánna hót mind1!egyébként mint mindig szokatm mondani az ilyeneknek mint te:itt a te topikod.Bocs,láccik hogy ujreg vagy!
  • muman
    #119
    Úgyis A MANCHESTER UNIED nyer idén mindent!Ne erölködjetek!Felesleges!!!

    GO MU!!!
  • forza milan
    #118
    jaaaaaaaaaaaaaa!szép kis eredmény!sztem a nem lesz gondja a csapatnak feljutni a csoprtokba!
  • R9
    #117
    középpályás létére...
  • Rudee
    #116
    Az első 2 gólhoz kellett a walesi védelem, a harmadik meg egy pontos lapos lövés volt.
  • forza milan
    #115
    Liverpool (Eng) 3 - 0 TNS

    semmilyen adó nem közvetitette,pedig megnéztem volna a meccset!
    8' [1 - 0] S. Gerrard
    21' [2 - 0] S. Gerrard
    89' [3 - 0] S. Gerrard
  • Rudee
    #114
    Gerrard belőtte a harmadikat is.
  • Laffite
    #113
    Ja, én is épp ránéztem, remélem nem lesz semmi gond! Örülök, hogy végül is maradt Gerrard, ez sokat számít a csapatnak lelkiekben is! Remélem az új bajnokságban nem lesznek már olyan kisiklások mint a mostaniban voltak és végre a bajnokságért (is) tudunk izgulni!!!
  • Rudee
    #112
    Első félidő közepén Gerrard duplájával 2-0 már.
  • Sheke
    #111
    thx
  • Rudee
    #110
    You.
  • Sheke
    #109
    de most i vagy you????
  • Csesza
    #108
  • odex
    #107
    az ki van írva felülre is!
  • Sheke
    #106
    1bkénr i never walk alone a szlogenje a liverpool fc nek
  • Sheke
    #105
    benvagyunk a blbe
  • odex
    #104
    akkor remélem megint el kerülünk valahogy a bl döntőig :D
  • OPM
    #103
    már tuti, de a legelső selejtezőktől kell indulniuk
  • odex
    #102
    valami hír szált a fülembe
    olyat hallodtam hogy a következő bl-be lehet hogy megy a liverpool de azt nem tom hogy miért csak olyat hallodtam.
    remélem teljesülni is fog
  • Csesza
    #101
    Spanyolmánia a Vörösöknél


    Könnyen elképzelhető, hogy újabb spanyol játékossal erősít a BL-győztes Liverpool gárdája, azaz tovább folytatódhat a "spanyolosítás" a Rafa Benitez által trenírozott Vörösöknél.
    A 27 éves támadó egyébként is elvágyódik az idén minden fronton leszereplő Deportivo la Coruna gárdájától, és szeretné egy másik bajnokságban kipróbálni magát. Ugyanakkor tudni kell, hogy a két klub vezetőségének az álláspontja még ugyancsak messze van egymástól.

    nb1.hu
  • odex
    #100
    ez az bazd meg itt kit érdekel a kis szopott arzenálod!!!4
  • Sheke
    #99
    osz hogy jön a liverpool topicba az arsenal
  • Csesza
    #98
    te olyan hülye vagy bazdmeg!!!!! te hülye sunko!!!!!!!!!!
    ez már nekem fáj ááááááááááááááááááááááááá
  • 14arsenal14
    #97
    Kurva jo katt ide!!!!!!
  • Sheke
    #96
    tuti hogy indulunk mosmá sztem
  • odex
    #95
    Én is úgy hallottam :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sheke
    #94
    Lehet hogy indulunk a köv bln!!!
  • odex
    #93
    ezt a rotyiroty huhuhu nem én írtam hanem valaki bejelentkezett a címemen és az írta be!
  • odex
    #92
    rotyiroty huhuhu