17989
  • Mikoyan
    #17829
    mindent megcsináltam ahogy mondtad de még mindig azt irja hogy lock on 1.1 not found. :S
    most mit csináljak pedig bemásoltam a C:/ meghajtóba a lockon.exe-t
  • Mikoyan
    #17828
    nézd el nekem :D az infó óra szart se ér minálunk mert egy gyökér a tanár... amúgy meg köszi !
  • 59th Ducky
    #17827
    A kutya mindenit hogy a főkönyvtár szó érthetetlen, ejnye bejnye.
    Akkor hogy írjam gyökérkönyvtár ?
    A C:\ meghajtóra úgy hogy nem rakod könyvtárba.
    Az elérési útvonala ilyen C:\lockon.exe
    A reg fájlt mindegy hova másolod mert futtatás után törölhető is.
  • Mikoyan
    #17826
    ja vagy csak ey sima mappába a C meghajtóba ? és oda a reg. file-t?
  • Mikoyan
    #17825
    hallod ducky
    ?
  • Mikoyan
    #17824
    köszi
    de melyik az a főkönyvtár?
    a c meghajtó /.../.. ??
  • 59th Ducky
    #17823
    Felejtsd el az FC1 meg MAC telepítgetésd.
    Gyors tempóban töröld csak le szépen, mindegyiket ha nem kellenek.
    És akkor a megoldás:
    1. Letöltöd a következő kis zipet: http://vmh59.atw.hu/FC1_install.zip
    2. A zipből a lockon.exe fájlt kimásolod a C:\ meghajtó főkönyvtárába
    3. Futtatod a .reg fájlt ami beleírja a Windows regisztrációs adatbázisába az a pár bejegyzést amiből a telepítő kiolvassa hogy az FC 1.1 telepítve van-e.
    4. Mehet az FC2 telepítése.

    Mi ezt használjuk, a legtisztább és nincs szarozás.
    Egészségedre.
  • Mikoyan
    #17822
    Valaki segitsen pls. fel szeretném telepíteni a lockon fc 2-őt és előtte persze a sima modern air combatot. addig megvan hogy feltelepíti a M.A.C.-ot de utána mikor installálnám az fc 2 őt nem találja a lock on 1.1 -et
    most mit csináljak a sima fc1-kell neki vagy a mac? valaki segítsen.
    előre is köszi
  • dragon11
    #17821
  • LeonSilver
    #17820
    Ott a banner alatt.
  • dragon11
    #17819
    A Lock On Modern Air Combat + FC2.re gondoltam..

    A DCS:W-ről még nem is hallottam.. mi az egyáltalán?:D:)
  • Leon77
    #17818
    Spongyát rá. :)
  • Caterpillar
    #17817
    Ugyan már, most komolyan ennyire a lelkedbe tapostam? Mert akkor elnézést (és nem a kecske két szarva között..) nem gondoltam volna hogy ennyire sértő, főleg ennek a topicnak az előtörténetét figyelembe véve... Noh mind1 ha megbántottalak sry...
  • Leon77
    #17816
    Első körben kérdés Dragonhoz, pontosítás miatt: melyik verzióra is gondolt?

    Második körben: a viselkedésed tulajdonképpen kötekedés. Kákán is csomót keresel, vagy csak rossz napod volt és célpont kell? :) Rossz választás... ;) DCS-nek külön fóruma van, akár A-10, akár BS, emellett ti is, mi is FC2- használunk, nekem ez az alap. Külön FC2 fórumról itt, SG-n nem tudok, folytatólagosan megy itt a sima után FC1, majd FC2. Ugye? Ha már a segítő szándékba is belekötsz, beszédes. Részemről ezzel be is fejeztem, nekem egy fórum nem erről szól.
  • Caterpillar
    #17815
    Az állításod Leon tulajdonképpen hamis, mert ezzel a software-el már régen nem. Ellenben az utódaival mint a Flaming Cliffs 2 és a DCS:W elég sokan...
  • Leon77
    #17814
    Persze! Nem is kevesen.
  • dragon11
    #17813
    Játszik valaki még ezzel Online ?
  • pengcso
    #17812
    Betty. nekem akkor csinált ilyet, amikor megpróbáltam tört verzióval játszani.
    Amióta megvettem, azóta nem találkoztam ilyen problémával.
  • LeonSilver
    #17810
    Szerintem Te is tudod a választ ^^ ...
  • imp99
    #17809
    Vki meg tudná mondani miért van az h FC2-ben bármit indítok a gép repül helyettem? :(
  • bettly
    #17808
    Meg tudnam e tenni hogy a gepemen egyszerre legyen fent FC2 meg a FC1 is ,probaltam most az elobb tegyem fel a fc1-et de cd berakas utan megjelenik az amire en szamitottam keri remove , modify stb. stb. ,valami nem jo
  • bettly
    #17807
    En is jartam igy , napok hosszat probaltam , egy nap vagy otszor is, vegul egy windows csere utan ,nem pont ezert,valahogy felismerte a lock ont es felment, most nem torolnem le semmi penzert,ki tudja utana ? Ezt en sem ertem,emlekszem meg valamit ki is irt minden uninstal utan,tudja a fene , ez nem nagy segitseg tudom,nem sokat segitek,de en is kivancsi vagyok nagyon
  • Mikoyan
    #17806
    helló!
    valaki segitsen.
    hogyan tudom feltenni a lock on fc2 -őt?
    a múltkor már felraktam ugy hogy a modern air combatot elöször és az fc 2-őt másodszor.most is igy próbáltam de azt irja lock on 1.1 not found mit csináljak?
  • bettly
    #17805
    Szevasztok tisztelt forumozok,szia MIG man, latom csak te mozogsz itt a forumon,ujbol a segitsegedet kerem ,vannak egyes dolgok mire meg nem jottem ra es nem is sikerul,mivel a FC-2 nek nem igen sok misziot meg kampanyt kaptam meg a nettem, a FC-1 -nek tobbet kaptam,en nekialltam potolni,vagyis az editorban szerkestni,tehat en SU-25T-vel indulok mondjuk nehany SAM-ot kiloni egy 5 waipontos vonalon, a 3-as waip. teszek egy target vonalat bejegyzem ground vehicle,kerdes: a radius kort meg kell novelnem akkorara hogy mind az egesz mondjuk 3 db SAM bele essen? mitortenik ha csak egy esik bele? Ha akarom hogy utkozben megtamadjon mondjuk egy vadasz vagy helikopter,hogy jobb: siman a terkepre tenni CAP, vagy interceptel? eleg ha siman rateszem az utvonalamra? vagy tegyek waipontot neki is a vegen target vonalat egy hatalmas radius korrel? mikor oda er a korbe az ellenseges vadasz mi tortenik , mind ott bent fog portyazni vagy elobb utobb kimegy? Sokat probaltam minden keppen ,pl barmely amerikai vadasz akkarhova teszem a terkepen siman semmifele bealitassal rogton felem jon ,es lovi is a raketakat, ugyanigy tettem MIG-23-at,jott aztan hatra arc kiengedte a kerekeket es leszallt,probalkoztam egy Mirage 2000-el tettem waipontot neki bele az utamba target vonallal egy nagy radius korrel szembe jott egy kukkot nem lott ram,fel fordulonal mire reebredtem a hatam mogott kilott egy raketat fakepnel maradtam lelott.Ennyi titkot rejt ez a hatalmas jatek?Tudom egy kicsit sok kerdes ,most egy darabig leallok a miszio csinalassal addig mig tiszta loesz minden, en nagyon koszonom mind mindannyiszor a segitseget.
  • bettly
    #17804
    OK,koszonom
  • MiG man #17803
    A 21-hez ne tegyél mást, ne mixeld. Csúnya összeakadás lehet a vége, oszt reinstall...
  • bettly
    #17802
    Eleg jo kis gyakorlas kell,a 21-es mod melle meg passzolhatok v.fele mas modot? van is ertelme, valtoztat valamit a jatekon? , vagy maradjon igy?
  • MiG man #17801
    Ja, A SAMek... ahhoz kell "egy kis gyakorlás", nem egyszerű történet.
  • bettly
    #17800
    SZevasz nagyon koszonom, most meg is probalom,a 21-es modon kivul meg milyen modot vagy modokat tudnek feltenni ? es mit valtoztatnak? Meg uj vagyok a FC-2-ben,sok idelyig a sima Lock-ot nyomtam,de ez megeri a vilag penzet,meg amugy is egyelore off-ban nyomom,meg gondok vannak a SAM-ok kikerulesevel,,,,,,hat en koszonom a segitseget
  • MiG man #17799
    Hali!
    Nekem is fent van a 21mod is, meg még néhány. A 21-es modnál én nem vettem észre ilyen vagy hasonló hibát. Sima CAP feladattal beállítva, radar látótávon belül jöttek nekem, mint a darazsak. Renben műkszik.
  • bettly
    #17798
    Meg annyit vettem eszre hogy mas vadaszokhoz kepest egyeduli a MIG-21,hogy nem birom ravenni hogy megtamadjon,persze az editorban minden fele keppen megprobaltam ,waipointot is tettem ,elmegy mellettem es nem lo egy raketat sem,elmegy mindenfele iranyba ,a vegen leszal,egyszoval szamba sem vesz ,de nem ez tortenik a tobbi akarmelyik vadaszal.Nem tudom ezt vette eszre valaki? Ja...MIG-21 mod van fent eloszeretettel repulok vele,annyi hogy elensegnek allitom termeszetesen mas orszaggal mas szinnel,es meg sem basz magyarul mondva tisztan
  • bettly
    #17797
    Koszonom meg is probalom
  • 59th Ducky
    #17796
    A kisérőkkel történő rádiózás sokat segít xD

    Gombkombinációkat a Options / Controls / Radio Communications-ba találod ;)
  • bettly
    #17795
    SZevasztok ,a mmission editor-ban mozgom egy kicsit de valahogy nem jon ossze a paros vagy harmasban repules ,felszallaskor 2 vagy 3 gepet allitok be , a celpontig siman jonnek mogottem de celra egyetlen budos kurva reketat sem lonek ki,csak jonnek utanam, vajon nekik is kulon waipointot kell allitani meg targetet a vegen ? de akkor minek az opcio hogy tobb geppel szalhatok fel es indulhatok celpont fele vagy van mas titok? Koszonom a mindannyiszor megkapott segitseget
  • 59th Ducky
    #17794
    Szeretnék egy kis reklámot csinálni Leonsilver SG fórumának, mely az új ED motor a DCS: World és a hozzá kapcsolódó egyéb modokkal foglalkozik.

    DCS: World SG fórum

    A lockon sorozat végérvényesen megszűnik...
  • Caterpillar
    #17793
    Ka-50.. Egyébként meg, az az "irányítós" cucc, nem lesz része az FC3 -nak.. Külön termék...
  • Molnibalage
    #17792
    Akkor ezt lehet, hogy meg is fogom venni főleg, ha benne lesz az a taktikai irányítós cucc.

    Csak azt nem tudom, hogy mit csináljak az eddig sem használt Ka-52-vel és FC1.1.-gyel. Ingyen is odaadnám már bárkinek, aki kéri.
  • Caterpillar
    #17791
    Igen
  • Molnibalage
    #17790
    Tehát végre lehetséges lesz vadászokkal és A-10-zel online repülni?
  • Caterpillar
    #17789
    Csak az A-10C motorját és lehetőségeit valamint a kompatibilitását "oldják meg" online repüléshez.