17989
  • LeonSilver
    #17869
    Nekem is volt ez, de már elfelejtettem hogyan is csináltam. Van ott egy szupport grupp, írj nekik egy emilt.
  • SgtChris
    #17868
    Igen!!! Persze, ezt elfeledtem beirni
  • LeonSilver
    #17867
    Mi ez? Windóz hét és FC1?
  • SgtChris
    #17866
    Jaja, ezt láttam, de csak az update/remove program van itt, ha nem telepszik rendesen, akkor nem lehet updatelni, csak leszedni... Nah mindegy molyolok vele még...
  • LeonSilver
    #17865
    http://www.star-force.com/support/users/
  • SgtChris
    #17864
    Na most a Starforce szivat... nem tudom frissíteni a legutolsó verzióra, mert nem települ fel a játékkal, anélkül meg ugye nem lehet elindítani...valami tipp?
  • 59th Ducky
    #17863
    Szóval az FC2-nél akkor nem lehet gebasz, mert azt bármilyen könyvtárba lehet telepíteni az elején a telepítő ablakban.
  • SgtChris
    #17862
    Köszi!!! Kevertem a Lonci-Fc1 telepítést az FC1-FC2 telepítéssel! Az FC2-t csak virágboltiból próbáltam.... :-(
  • 59th Ducky
    #17861
    Na akkor tisztázni kell valamit, hogy lássuk is a lényeget, tehát:
    Van a régi játék egyszerűség kedvéért FC1-nek nevezem aminek a telepítési menete a következő:

    Lockon: Modern Air Combat telepítése, majd utánna az Flaming Cliffs kiegészítő telepítése és végül a kiadott frissítés telepítése
    Ez Windows 7 alatt elég matekos hiszen a régi starforce védelem csak frissítés után hajlandó futni és nekem sikerült vele még szétvágnom is anno az oprendszert úgy hogy el sem indult a végén. Ehhez NEM kell a zip fájl !!!

    Az új verzió az FC2 (szerintem Te erre gondoltál) már teljesen új védelmet kapott és már nem kell hozzá hetente a lemez, de telepítés szempontjából a következő LENNE a menet:
    Az FC1-nél leírtakat kellene végrehajtani, majd az FC2-t telepíteni, DE és itt jön a lényeg hogy az FC2 egy teljesen különálló játékfejlesztés az FC1-től. Telepítéskor csak azt ellenőrzi fenn van-e a gépen az FC1 és ennyi. Semmilyen egyéb infó már nem érdeki a telepítőt. Na ehhez kell az általam küldött zip hogy ne kelljen feltelepíteni az FC1-et hanem szimplán becsapja az FC2 telepítőt.
    Az FC2 amennyiben nem legális természetesen letölthető sorozatszám kulcsgenerátorral aktiválható.
    Röviden ennyi, ha van kérdés jöhet !
  • SgtChris
    #17860
    Szia!!! A részletes telepítési segédletnek hála kedvet kaptam, hogy feldobjam az FC-t (1.1 verziós). Leszedtem az Lonci exe-t, meg a reg file-t, amit linkeltél, de a telepítő állandóan a C: meghajtóra akarja telepíteni a game-t, választani meg nem tudok. Ja, és a C:-re természetesen nincs írási joga a telepítőnek, mert rendszerpartíció. (Hiába kapcsolom ki az UAC-t, akkor is rinyál...) Valami ötlet?
  • MiG man #17859
    Hali!
    Köszönöm ezt az infót, a "connection interrupted" üzenettel én is bajban voltam. Régen felengedett a RAF szerverre, de egy ideje ezzel a hibaüzenettel nem enged fel. Pedig más modot nem telepítettem, mint amivel előtte használtam.
  • 59th Ducky
    #17858
    FC2-ben Integritás ellenőrzés van, tehát ha felmész a szerverre akkor csak a gyári beállításokat (az előző linkben felsorolt fájloknál) engedi meg a gépeden. Egyéb esetben feltételezi hogy módosítottál a paramétereken és azt már "cheat"-nek veszi.
    Sajnos pld. Mig-21-el nem lehet repkednek public szerveren, mert a szerver nem ismeri a gépet így nem is kezeli, de ha be is engedne a játékostársak a gépedből semmit sem látnának csak magában repkedő fegyvereket a levegőben, a géped viszont nem rajzolódna ki.
    Röviden ennyi.
  • sure
    #17857
    Ha a "valam chek failed" az "integrity check failed" akar lenni, akkor valószínűleg az itt felsorolt fájlok közül valamelyik, vagy több is közülük, nem alapértelmezett értékeket tartalmaz. (valami mod, vagy kézzel módosítás eredményeképpen).
  • Mikoyan
    #17856
    Valaki mondja meg hogyan kell multiplayerben szerverre fellépni?addig megvan h rámegyek a szeróra de utána mindig kiír ilyet hogy connection interrupted meg valam chek failed
    hogyan kell?
  • Mikoyan
    #17855
    ja igen megvan köszi :D
    azt véletlenül nemtudod hogy multizni hogy kell?
  • LeonSilver
    #17854
  • 59th Ducky
    #17853
    Csinálsz Mission Editorban egy küldetést.
    Bal oldalon repcsi ikon katt, térképre katt és lerak egy gépet.
    Jobb panelen kiválasztod Oroszországot, alatta a repcsi listából a MiG-21-et és a Skill-nél a player lehetőséget
    Mented a küldetést és bal oldalon kék kör a Fly
    Levegőből indulsz. Elsőnek röviden ennyi
  • Mikoyan
    #17852
    na minden megvan fel is tette meg a menü kép is mig-21 bis-es de hol tudok vele repülni??
  • Mikoyan
    #17851
    oké köszi :D most próbálom
  • 59th Ducky
    #17850
    Ha gebasz van visíts :)
  • 59th Ducky
    #17849
    Ekkor a listában megjelenik a 2 két mod és a listában a State sorban piros jelzés hogy nincs telepítve
    Rákattintasz a mig-21bis mod-ra és jobbra a kép felett install gomb
    Ha befejezte a telepítést akkor a hotfixes-re is rákattint és szintén install gomb
    És ennyi a mig-21 telepítése
  • 59th Ducky
    #17848
    Na de addig 1 próbálkozás
    - Modmam indít és ablakban Flaming Cliffs 2 kiválasztás
    - Ha bejön a főmenü akkor Mods installer gomb
    - A bejövő ablakban fenn középen Add gomb
    - És add meg a mig-21bis mod zip fájlának elérését
    - Azután ismételd meg a hotfixes-re is

  • Mikoyan
    #17847
    oké
  • 59th Ducky
    #17846
    Ha megvan 3 fájl akkor a következő a menet:
    - Telepíteni kell a ModMan 7.3.0.0-t.
    A továbbiakhoz készítek videót mert így egyszerűbb lesz.
    Kb 15-20 perc
  • Mikoyan
    #17845
    igen mind a 3-at a modman-t már fel is raktam
  • 59th Ducky
    #17844
    Letöltötted az alábbi 3 fájlt ?
    Mindenképp evvel folytasd !
  • Mikoyan
    #17843
    elmondod h modman-ba hogyan és mit csináljak?
  • Mikoyan
    #17842
    feltettem a patchot is most hogyan tovább?
  • 59th Ducky
    #17841
    Na tehát ha 1.2.1-ig megvan az FC2 patch akkor lássuk a Mig-21bis MOD-ot

    - Ehhez szükséges a ModMan 7.3.0.0 program amivel majd a 2 zip fájlt telepítheted.
    - MiG-21bis v2.1 MOD letöltése ezután
    - MiG-21bis v2.1 hotfixes letöltése

    Na amíg csinálod írom a továbbiakat
  • Mikoyan
    #17840
    oké fennvan
  • Mikoyan
    #17839
    oké köszi
  • 59th Ducky
    #17838
    1.2.1 patch-et telepítsed, majd adom a mig-21hez az infókat perceken belül
  • Mikoyan
    #17837
    és ezután lehet mig-21 mod?és ha lehet akkor hova ?
  • Mikoyan
    #17836
    azt szedjem le és telepítsem?
  • 59th Ducky
    #17835
    Jaja
  • Mikoyan
    #17834
    1.2.1-es patch vagy mi?
  • Mikoyan
    #17833
    miféle frissítés??
  • 59th Ducky
    #17832
    FC2 frissítést is feltelepítetted ?
  • Mikoyan
    #17831
    a beczl féle módot hova kell betenni?
    (mig21 mod)
  • Mikoyan
    #17830
    megcsináltam mégegyszer és jó lett köszönöm a segítségedet:D jövök eggyel !