17989
  • LeonSilver
    #17668
    Qrva EDe! Megint sok pénzt költök rájuk :D Már alig várom, hogy fizethessek!!! Qrva állat lesz a fasza grafikával su-25t-t tolni !!! Nyamiiiiii
  • Sanyo
    #17667
    DCS folytatás és Flaming Cliffs 3.
  • Sanyo
    #17666
    Nah reggel 4-kor kerül ki a cikk, mert Jim (a TFC nagyfőnöke) a lelkemre kötötte hogy csak hétfőn jelenhet meg.
  • Sanyo
    #17665
    Hát ennek csak holnap reggel szabadott volna kikerülnie. :) Mindjárt kész a fordítás.
  • LeonSilver
    #17664
    FC3 !!!
  • carlosfly
    #17663
    Jajj igen :). Azt hittem a10 hez akarsz missionokat az FC2-őn belül. De mostmár tiszta.
  • hooah
    #17662
    Nem tudom mire értetted az A10-et? Én csak valami olyasmi Mission generátort szeretnék mint az A-10C-ben.
    Nem tudom a linkelt forráskóddal mit kell csinálni de ha ez valami MissionGenerátor FC2 höz akkor nekem megfelel.
  • carlosfly
    #17661
    EZT nézd meg hátha..de ez mondjuk csak misson generátor, hogy a-10 et megtudod-e oldani benne azt passzolom. Itt olvashatsz róla.
  • hooah
    #17660
    Sziasztok valaki nem tud véletlen az FC2-hőz való olyan Mod-ról ami az A10C-hez hasonlóan RandomMission-t generál?
  • carlosfly
    #17659
    Az van, hogy azzal nem valószinű, hogy találsz szervert. Mostanság mindenki az FC 2.0 val nyomul. Ha teheted, vásárold meg azt is grafikailag is jobban jársz és szerver ügyben sem lesz gond.
  • pengcso
    #17658
    Hát a lemezen, és a borítóján nincs feltüntetve verzió szám.
    Ha belépek a játékba akkor v1.0.1 -t ír a sarokban.
    Nem hiszem hogy a 1.02 2.0Fc -es verziót vettem meg, (elég olcsó volt a játék 1290Ft)
  • carlosfly
    #17657
    Melyik verziót vetted meg? 1.02 2.0Fc
  • pengcso
    #17656
    Sziasztok!
    Megvettem a Lock-on -t és online szerettem volna repülgetni.
    Nem láttam szerver listát. Hogy szokás multiba repdesni?
    Köszönöm a segítséget!
  • fulcrum s13
    #17655
    Tiszteletem!
    Segítséget kérnék egy ostobának tűnő kérdésen.Vajon,az F-15C műszerei között létezik e olyan,amely mutatja az előre meg tervezett magasságot ill sebességet.
    Segítséget,előre is köszönöm!
  • repvez
    #17654
    King Kobra az orosz verzioju HOTAS
  • bakvarnyu
    #17653
    Mi az éjszaka világitó rakéta típusszáma?
  • SgtChris
    #17652
    Ja, ez a bal felső lenyíló menü csak később került a látókörömbe :-((( De aztán leesett, hogy itt bezony gépenként újra kell gondolnom a kiosztást... Ez szopacs... :-)
  • sure
    #17651
    Ha meg esetleg tényleg hiányoznak ezek az opciók, akkor valami elkuffantódott installnál/patchelésnél, ez esetben inkább még most csinálj egy új clean installt, mint hogy a virtuális orosz csúcstechnika helyett a kínai szopórollerbe szállj be. Ha az eddigi lockonok alatt lehetett a joyodat konfigurálni, akkor annak az FC2 1.2.1 alatt is úgy kellene maradnia.
  • sure
    #17650
    Ja, és minden géphez külön be kell állítani...
  • sure
    #17649




  • SgtChris
    #17648
    Üdv! Tudna valaki segíteni, hogy FC 2.0 alatt (1.2.1 patch) hogyan tudnám szerkeszteni a joy beállításokat a játékon kívül? Érdekes módon az options részen eléggé hiányos a parancsok listája nálam. Pl. a gázkart se tudom bekonfigurálni, nemhogy a célkereső szimbólum mozgatását...
  • fecska
    #17647
    valaki tud valami összefoglalót a rakétákról általában??
    vagy elmondanátok nagyából hogy kell használni?
  • Lac972
    #17646
    Köszi, így már értem, tehát nekem kell küldetést gyártani, és azt kell majd a missionban elindítani. Köszönöm szépen a segítséget, jövök eggyel Neked!!!!!!!!!!!
  • LeonSilver
    #17645
  • LeonSilver
    #17644
    Ne a pilot logban állítsd bakker. Ha csinálsz egy küldetést, ott állíts magyart..
  • Lac972
    #17643
    A pilot logban a magyart.
  • LeonSilver
    #17642
    Mely nemzetet választod ha röpenni akarsz vele?
  • Lac972
    #17641
    Nincs, letöröltem mindent, teljesen szűz az egész. Amiket leírtatok, többször megcsináltam, de semmi. A régebbi addonoknál amikor fel installáltam a "state" négyzet bezöldült, ennél csak sárga maradt. Amikor belépek a játékba nagyon szépen kijönnek a betöltésnél a MIG-21 bisz hátterek, de a repülhető típusok között nem találom.
  • LeonSilver
    #17640
    Most tettem fel egy nem is "szűz" loncira. Tökéletesen megy a bis.
  • Siluro
    #17639
    Ugyan azt tudom mondani, mint a kollégák a vmh59 fórumon, sőt idézem LeFtyt! :)

    "Sima FC2, fel patchelve 1.2.1-re. Ez az alap. Erre felrakod a MODMAN7.3.x.x. verziót, ADD gombbal beleteszed a MiG21 modot, és böksz egy install-t. Ennyi."

    Esetleg másik addon van már telepítve?
  • fecska
    #17638
    sziasztok!

    Hol/hogy lehet legolcsóbban Magyarországban megveni a FC-2 -t?
  • Lac972
    #17637
    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis segítséget kérni. Teljesen szűz Lock On FC2 re tettem fel a MODMAN3-at abban az efa2-öt, valamint a MIG-21 Modot. Sajna semmi. Lenne szíves valaki dedós, szájbarágós módszerrel leírni, hogy hogyan kell csinálni, illetve, ha már bent vagyok a játékban melyik küldetést, vagy típust kell választani, hogy MIG-21 legyen a reülhető gép. Előre is köszönöm szépen!!!!
  • fulcrum s13
    #17636
    Köszönöm az infót.
  • Sharks
    #17635
    FC-ben nem jelzi ki a pótosokban lévő üzemanyagot, de ha kiürülnek, azt jelzi.
  • fulcrum s13
    #17634
    Igen,ez valóban így lehet. És abban tudtok e esetleg segíteni,hogy a Mig-29-esnél a póttartályok felrakásánál(szárny),nem érzékelem az üzemanyag többletet. A műszer sem mutat különbséget.Vajon ez hiha vagy ez a norm?Előre is köszi
  • MiG man #17633
    MiG-21 MF cockpit SFP1 módra...
  • MiG man #17632
    Hali. Ez csak annyit takar, hogy a game kiadója egy bizonyos Exclusive nevű cégecske. Ennyi.
  • fulcrum s13
    #17631
    Szevasztok pilóták!Én is nagy rajongója vagyok ennek a játéknak,bár van még mit tanulnom bőven...Remélem sok hasznos dolgot megtudhatok majd az öreg rókáktól.Shark leveléhez még annyit fűznék,hogy számomra érthetetlen az ára.Filléres lomnak vélheti az átlag vásárló pedig,az egyik legtökéletesebb szimulátor minden tekintetben.Ennél sokkal többet ér szerintem.Persze tudom hogy letölthető,de hát az eredeti...További sok sikert minden repülő gyilkosnak
  • Sharks
    #17630
    Azt, hogy örülj, hogy lehet még kapni...
  • LeonSilver
    #17629
    Semmit.