• bettly
    #17805
    Szevasztok tisztelt forumozok,szia MIG man, latom csak te mozogsz itt a forumon,ujbol a segitsegedet kerem ,vannak egyes dolgok mire meg nem jottem ra es nem is sikerul,mivel a FC-2 nek nem igen sok misziot meg kampanyt kaptam meg a nettem, a FC-1 -nek tobbet kaptam,en nekialltam potolni,vagyis az editorban szerkestni,tehat en SU-25T-vel indulok mondjuk nehany SAM-ot kiloni egy 5 waipontos vonalon, a 3-as waip. teszek egy target vonalat bejegyzem ground vehicle,kerdes: a radius kort meg kell novelnem akkorara hogy mind az egesz mondjuk 3 db SAM bele essen? mitortenik ha csak egy esik bele? Ha akarom hogy utkozben megtamadjon mondjuk egy vadasz vagy helikopter,hogy jobb: siman a terkepre tenni CAP, vagy interceptel? eleg ha siman rateszem az utvonalamra? vagy tegyek waipontot neki is a vegen target vonalat egy hatalmas radius korrel? mikor oda er a korbe az ellenseges vadasz mi tortenik , mind ott bent fog portyazni vagy elobb utobb kimegy? Sokat probaltam minden keppen ,pl barmely amerikai vadasz akkarhova teszem a terkepen siman semmifele bealitassal rogton felem jon ,es lovi is a raketakat, ugyanigy tettem MIG-23-at,jott aztan hatra arc kiengedte a kerekeket es leszallt,probalkoztam egy Mirage 2000-el tettem waipontot neki bele az utamba target vonallal egy nagy radius korrel szembe jott egy kukkot nem lott ram,fel fordulonal mire reebredtem a hatam mogott kilott egy raketat fakepnel maradtam lelott.Ennyi titkot rejt ez a hatalmas jatek?Tudom egy kicsit sok kerdes ,most egy darabig leallok a miszio csinalassal addig mig tiszta loesz minden, en nagyon koszonom mind mindannyiszor a segitseget.