17989
  • hooah
    #17708
    lockonfiles.com
    Itt mindent megtalálsz.
  • bettly
    #17707
    Szevasztok.nekem csak a FC 1 van meg , a FC 2 -ot meg nem sikerult beszerezni,erre tudok tenni v.fele modot ? sok helyt latom a MIG-21 modot ,vagy egyebeket , es ha igen honnan tolthetem le,vagy csak ennyivel maradok? Koszonom
  • Muttley
    #17706
    - elkelt -
    nagy]több pü-t ezügyben már légy szíves ne küldjetek[[/nagy]
  • MiG man #17705
    Köszi szépen a SAM simet! Letöltöttem és tetszik... de ez nagyon nem "sima ügy"... jól el lehet vele szórakozni, mire sikerül csinálni egy jó befogást.
  • 55manfred
    #17704
    Kösz szépen !
  • Leon77
    #17703
    Szia!
    1. Ha belépsz a Training menübe, akkor a Download gombra kattintva letöltheted a Training missziókat.
    2. Lock On honlapján a Download szekcióban a Videos menü alól megteheted ugyanezt.
    Letöltés után telepíteni kell a videókat (.exe), ezután pedig már megjelenik a telepített gyakorlóküldetés a Training menüben.
  • 55manfred
    #17702
    Sziasztok! Tud valaki valamilyen módot hogy le lehessen játszani a Lock on FC 2-ben a tréning missziókat ? Mert az 1.2.1 patch után már nem lehet őket elindítani...
  • carlosfly
    #17701
    A backspace előtti két gomb az,szal az ö és a backspace között.
  • Bögyörő
    #17700
    Tegnap bukkantam rá egy SAM rakéta szimulátorra, innen ingyen letölthető, bár ez egy teljesen külön szoftver, nincs köze a Lock On-hoz, de mivel van hozzá magyar nyelvü leirás is amiben nemcsak a program használatát de a rakéták és radarok müködési elvét is leirják biztos lessz akit érdekel.
  • Muttley
    #17699
    ha vkinek kell
    összerakatlan, bontatlan Revell F-15E Strike Eagle 1:48 méretarányban
    pü-ben megdumáljuk

  • Bögyörő
    #17698
    Sziaztok, arra lenék kiváncsi hogy az megoldható FC2-nél hogy a Gripen és a Mig21 modok eggyüt is müködjenek.
  • Scottt
    #17697
    A beállításoknál a + és a - gomb minek felel meg a magyar billentyűzeten?Mert nem a numpad + vagy -át az sicher.
  • Solt
    #17696
    Ja-ja, műrepülés aláfestő zenének tényleg nagyon jó!

    De nagyon jó ez az engine is... írhatnának rá már valami jó kis szimulátort!!
  • Molnibalage
    #17695
    +1

    Én kipróbáltam még egy dologot, alternatív zenével nézni a programot. Nekem csak növelte az élvezeti fakotrt.

    Ezt indítsátok el, mikor a felszállás kezdődik 4:45-nél.

    Mintha az atyaúristen is arra teremtette volna ezt a zenét, hogy műrepüljön rá az ember. Persze demó hosszabb, de látszik rajta, hogy mennyire király a zene. Legalábbis nekem nagyon bejön.
  • hooah
    #17694
    Sajnos ez nem működik nekem FC2 vel. Bár lehet, hogy csak nem értek hozzá.

    Lenne még egy olyan problémám, hogy teljesen szétbarmoltam a Su-27 configját, és nincs betölteni való, defaultra meg nem csinál semmit. Nem tudja valaki hogy lehetne defaulta váltani, vagy valaki ne mtudna egy alap 27-es config beállítást eljuttatni nekem?
  • carlosfly
    #17693
    Ezzel lehetne...ha jó fc2-re. LOCFG
  • hooah
    #17692
    Sziasztok, valaki nem tudna segíteni abban, hogy miként kell kameranézetet váltani FC2-ben oly módon, hogy alulra helyeződjön az F4 nézet, és lássam a kifutó elhagyását felszállás közben.
  • MiG man #17691
    Sziasztok!
    Ismét segítséget kérnék. Az új BomberMod v_1.2 -t nem tudom ModMan 7.3-al sem telepíteni, a ??????.lua fileokat nem rakja a helyére. Tudna valaki megoldást?
  • Solt
    #17690
  • sure
    #17689
    Ooopps sry egy pöttyet régebbit néztem, a legutóbbi itt van
  • sure
    #17688
    Elérhető most is, http://www.livestream.com/vfat és alul kikeresni az 59th-t. Bár mintha tegnap még tök més video lett volna,másik skinnel...

    Én is gratulálok, a végén a "wheelie" nagy ötlet volt :)
  • Solt
    #17687
    Én is lemaradtam róla... :S
  • MiG man #17686
    Ismét egy top videót fogunk kapni. Hála néked az élmény és a szórakozás garantált! :)
  • Molnibalage
    #17685
    Mint állat. Én hülye elnéztem az időt egy órával és nem láttam a repülést...
  • Solt
    #17684
    Várjuk... :)
  • Reaper
    #17683
    Köszi! Videó karácsony tájékán lesz..
  • MiG man #17682
    Gratula!!!

    Ismét bebizonyítottátok, hogy nincs jobb a Magyarnál!!! Csak így tovább srácok, hajrá!!!
  • JoeDestroy
    #17681
    Gratulálok :)
    Live is good...
    Thx.
  • Reaper
    #17680
    Kis promó holnapra:)

    59th VFAT11
  • Reaper
    #17679
    Aki érdekel a VFAT, annak részletes program itt:

    VFAT 2011 Program
  • MiG man #17678
    Sziasztok!
    De rég jártam már itt... tudja valaki, hogy miként lehetne megoldani azt, hogy a Black Shark 1.0.2-ben összes helit repülhetővé téve ne dőljenek oldalukra egyes helik (pl. Mi-28N, AH-1W... stb)?
  • f2d
    #17677
    Kár, hogy az F-gépek egy kicsit sem vonzanak, gondolom a játékban meglévő orosz vasakat is polírozzák azért.
  • Reaper
    #17676
    Ja, amúgy VFAT idén december 2-3-4. Elviekben pontos program vasárnap estére lesz.. Addig is:
    VFAT 2011 résztvevők
  • Reaper
    #17675
    Ugyan-ugyan, lesz még FC4 is, nem kell izgulni!:)
  • sure
    #17674
    Kivételesen nem fikázásképpen mondtam; most már húzzák le azt az uccsó bőrt végre, aztán meghalt a király (R.I.P. LOCKON), éljen a király (DCS), hagyják a francba a ráncfelvarró patcheket (pénzért...), a 9 hónap már bőven eltelt a legutóbbi típus óta.
  • LeonSilver
    #17673
    Amíg nincs más és/vagy jobb, megtehetik. Márpedig nincs. Én is meg fogom venni (köpködjetek meg, de alig várom, hogy fiztehessek nekik) és még jó sokan. Ez van .. ;)
  • sure
    #17672
    Nekem a szűrőn csak annyi akad fenn, hogy az FC3 nevű, a Lockon-Ubisoft vonalról mint olyanról az uccsó bőr lehúzása után, következik egy AFM-es szuperszonikus gép. Én egy Su-25T szinten kidolgozott AFM-es F-16-ot vagy F-18-at (akármelyik variánst) 99 USD-s kezdőárfolyamra tippelek....
  • f2d
    #17671
    Ez a Combined Arms ezzel a JTAC-al nagyon jól hanzik. Kiváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle.

    A "DCS: Flying Legends" azt jelenti, hogy teszemazt az FC-hez lehet majd külön pénzért repülőgépet letölteni?
    MiG-23 Rulz
  • Reaper
    #17670


    "Az MH 59.Szentgyörgyi Dezső virtuális repülőbázis III. Százada bővíti személyi állományát.
    __________

    Századunk vezetése személyi állományának bővítése mellett döntött, a leendő jelentkezők olvassák el a felvételi szabályzatunkat :

    http://www.vmh59.hu/hun/szabalyzat.php

    A felvételi szándékot fórumunk Toborzó/Jelentkezés témakörében kell jelezni, pár soros bemutatkozással, ami tartalmazza a következőket:

    Nicknév
    Kor
    Szimulátoros múlt (mióta és milyen szimulátoron repültél, repült órák kb)
    Motiváció (miért jelentkezel)
    Heti szabadidő amit szimulátorozással töltesz, szeretnél tölteni.

    Mindenkit aki szeretne közénk tartozni szeretettel várunk, kortól, nemtől függetlenül!

    A III. század rövid ismertetése:

    A Fürkészdarázs század az egykori Taszáron állomásozó 31. Kapos Harcászati Repülőezred 3. századának a Fürkészdarázs nevet felvevő Szuhoj-századnak (jelmondatuk: „Derítsd fel és semmisítsd meg!”) állít emléket!
    Mivel az akkori Su-22M3-as repülőgépek nem szerepelnek a Lock-On sorozatban, ezért a feladatkörben hozzá legközelebb álló Su-25 és Su-25T gépekkel repülünk A szimulátorban ezek a gépek rendelkeznek egyedülállóan AFM azaz a valóságoshoz legjobban hasonlító repülési modellel.

    Feladataink a következőek:
    - Közeli légitámogatás nyújtása (CAS)
    - Ellenséges légvédelmi egységek megsemmisítése (SEAD)
    - Precíziós csapásmérés (Pinpoint Strike)
    - Egyéb csapásmérő feladatok, terület, épület, járműkonvoj, vízfelszíni célok ellen.

    A felvételi folyamán számbeli korlát nincs, az érdeklődők jelentkezését várjuk a fent megadott helyen 2011.12.22-ig!"
  • carlosfly
    #17669
    Süti :)