1240
SEGÍTSÉG
  • virs lee
    #360
    Ilyet nem kapsz. Tudom, mindenki ingyen szeretne ferrarit, de ez nem reális.
  • mademan
    #359
    Helláj!Akkor milyen laptopot vegyek pl cod2,counter strike source,stb játszani kb 120 130 ezerből?
  • virs lee
    #358
    Inkább maximum. Minél kevesebbet fogyasztót.
  • nono84
    #357
    Ha egy általános rendeltetésű laptop kell, (nem játékra) akkor az milyen videokártyát tartalmazzon minimum?
  • sharpwrz
    #356
    Sziasztok!
    Van egy Aspire 4315-ös laptopom, most vettem...
    Hogyan tudom beállítani, hogy elkezdje az Xp-telepítést?
  • madass
    #355
    880 összesen nem integrált saját 256 a többi felszabadithato meg az egyéb......Cod4 maxon futott... ennyi elég sztem
  • Inquisitor
    #354
    Jó, az se olajozott Istennyila, de lenti Inteles motyóhoz képest vagy 10x gyorsabb, nem de? meg tán ha jól sejtem nem integrált, hanem diszkrét, van valamennyi saját VRAM-ja is.
  • madass
    #353
    nekem 8400 m gs van jol muzsikál....
  • Inquisitor
    #352
    Milyen lenne? Integrált, rendszerram zabáló és lassító, 3D-re alakalmatlan, Vista aerot nyögvenyelősen kezelő ..., de olcsó.
    Mondjuk már a GMA 900 is "Ectreme" volt szerintük, de a legutolsó 3100-as is ezen a néven fut. A 256MB "memória", meg ilyen VGA-nak tök felesleges.
    Persze nem véletlenül kerül egy normálisabb diszkrét VGA-s gép többszörösébe ...
  • mademan
    #351
    szasztok!Milyen ez a laptopos vga? intel extreme graphic 256mb?
  • madass
    #350
    help my
  • madass
    #349
    lol megadta magát a sárgaság? ddr1 et már nem drága cserélni akkor inkább mind a 2 őt cseréld sztem....
  • duran5r
    #348
    ddr1es. Régebbi már ez a gép (2ghz intelp4 m 512 catchel asszem, 512 ram meg egy ati m 7500 van benne. De nekem tökéletesen megfelel arra amire kell. Nemtom akkor lehet mind2öt cserélem.. Meglátom majd.. Elösször moci ujralesz dugózva aztán meglátjuk hogy állok majd anyagilag.
  • madass
    #347
    OFF: loal te itt? Kossuthos vagy és nem tod hogy is van ez?
    ON: milyen foglalat ddr1-2-3?

    vegyél 2 ujat ugy a tuti
  • duran5r
    #346
    hmmm akkor lehet érdemesebb lenne mind2-t lecserélni ha komolyabb hatást akarok? :D
  • virs lee
    #345
    Nincs nagy különbség.
  • duran5r
    #344
    Oksa köf és ömm... Hogy erösebb a gép? simán 512 rammal 200mhz-n ddr400ban vagy 2x512 133mhz ddr266 módban?
  • virs lee
    #343
    Mehet persze, csak a lassabb sebességével fog menni mind2.
  • duran5r
    #342
    Sziasztok. Van Egy Compaq Evo N610Cm és szeretnék bele ramot venni mert 512 kevésnek bizonyul és még van egy szabad hely. Jelenleg egy 133 megaherces 2.5-3-3-6os pc2100as samsung ram van benne és az lenne a kérdésem hogy mindenképp ugyanilyen sebességü illetve időzítésü ramot kell hogy beletegyek? Vagy mehet bele mellé egy 512es 200mhz (efektív 400MHZ) ram bele. HELP
  • virs lee
    #341
    Hát az pont az hogy nincs támogatva. Azért kell a Dhmodtool.
  • Inquisitor
    #340
    Ha meg lehet moddolni, akkor kompatibilis volt ... egyébként az egész trükk annyi, hogy az ATI direkt kihagyja egy INF fájlból a Mobilitykat, a modder meg visszateszi. De sima notepaddal is be lehetne szúrni pár plusz sort. De mezei 1 bites usereknek még a moderrel se nagyon megy.
  • balcsi70
    #339
    Folytatás a #338-asra.Az lenne a kérdésem hogyha Xp cd-t boot-oltatok akkor azzal ki lehetne javitani? Javitás fixboot <enter> fixmbr<enter> ez helyre hozná?vagy mit kéne csinálni hogy visszajöjjön a windows?

    UI:Lehet egy hülye kérdés. Lézezik hogy a Norton Ghost 2003-as nem boldogul a SATA vinyoval? leht hogy hülye kérdés,de ha valaki irna erre is választ megköszönném.

    Eddig használtam ezt a ghost-ot asztalin és semmi bajom nem volt vele. Kössz a válaszokat.
  • balcsi70
    #338
    Sziasztok egy ki segitségre lenne szükségem.Van egy Laptop Xp rajta,programok stb.Fel lett rá rakva a Norton ghost 2003-as, Meg akartam csinálni a mentést (ugyanugy mint máskor is csak ott asztali gépen csináltam),be is jött a DOS ablak aztán csak pörgött a homokora de nem csinálta azt amit kelett volna.Leállitottam kb 5-10perc után.Most akárhányszor inditom ujra probálná fojtatni és ugye ezt irja ki:
    1.)Run Norton Ghost Dos Operation
    2.)Return to windows without running Norton Ghost.

    Egyikre se reagál. Hogy lehetne innen ujraéleszteni a Windowst? Semmit nem reagál egyikre sem.

    Elöre is kössz a segitséget.
  • virs lee
    #337
    A mezei catalyst sose volt kompatibilis a mobility radeonokkal. Vagy letöltöd a mobility catalystot, vagy a dhmodtoollal meghekkeled a mezeit.
  • nVidia
    #336
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne, h ma érkezett meg az új laptopom, amiben van egy 256os hd 2400xt vga.
    Az előző laptopom meghibásodott, ezért kicserélték.
    De ahhoz letöltöttem egy vga telepítőt, de nem engedte feltelepíteni, mert kiírta, h a rendszerrel, vagy a hardwerrwl nem kompatibilis...
    Nah ilyet én még nem is láttam, ...mind1!
    Azt szeretném tőletek kérni, h adjon lécci valaki egy működőképes driverhez linket!
    Válaszotokat előre is köszi!

    cibus
  • Andrew20
    #335
    asus f5M AP051
  • madass
    #334
    vidd szevizbe am még mindig nem tudjuk f5...mi?
  • Andrew20
    #333
    tessék?
  • madass
    #332
    magaalácsináltakicsike
  • Andrew20
    #331
    Nyomkodtam mindenkettőt, de semmi nem történik. Ilyenkor mi lehet?indítástól kezdve nyomtam és még sem csinált semmit. Viszont a pause break megnyomásával gondolom meg kéne állnia a betöltésnek, de az sem reagál. Nem lehet hogy nem érzékeli?(őket)
  • madass
    #330
    akk probáld meg igy
  • Andrew20
    #329
    ja amd-s:)
  • Andrew20
    #328
    ok köszi!
  • madass
    #327
    meik f5?? ha indul a gép ott ha amd-s akkor amikor megy a csik az inditásnál f10 vagy f11. intelnél nem tom mikor van ez az idö
  • Andrew20
    #326
    Sziasztok!
    Van egy Asus F5-ös laptopom, azt szeretném kérdezni hogy ha a biosba szeretnék bemenni azt hogy tudom megtenni?gondoltam a DEL-gomb megnyomásával újraindításnál,de erre nem reagál.
  • Inquisitor
    #325
    Ha persze a driverek a gond, akkor még mindíg akad pár elszánt szervizes, aki hajlandó levadászni azokat, ennek "ára" viszont emberfüggő :)
  • Inquisitor
    #324
    Szerintem bármelyiik normál számtechboltban, 3-5K közötti összegért, feltéve HA van gyári XP-d és telepítő lemezek is megvannak.
  • simonl #323
    Sziasztok,

    Olyan segítséget kérek, létezik -e és Bp -en olyan szaküzlet, szervíz, stb. ahol XP -t tudnak lehelni új ASUS laptopomba, nagy összegű kp ért cserébe???
    Kicsit irónikus a kérés de mivel nem szakterületem az informatika ez a megoldás maradt....

    Köszi
  • madass
    #322
    www.ati.com ajánlom figyelmedbe. nagyon egyértelmü.....a friver keresés
  • virs lee
    #321
    Idővel a többivel is egyet fogsz. :P