1418743729.jpg
  • nibron
    #23501
    Ebben az opcióban az a szép, amikor úgy marad. Miközben az a feladat, hogy egy rivális rendszerben cseszegesd a civil hajókat. Így pillanatok alatt 10 milla fölé is mehet a rád kiszabott vérdíj. Sőt igazából ez a küldetés akkor az igazi, amikor egy erősen őrzött rendszerben kell ténykedni. Na ha egy ilyet túléltél, és elfelejtetted kikapcsolni, akkor egy ilyen esetnél jön a security és amikor leszkennelnek, eldurran az agyuk, hogy a k életbe ezen az ürgén több a lé mint azon a másikon. Ilyenkor van, hogy elmélázok, hogy vajon azért lőnek, mert véletlenül meglőttem őket? Aztán leesik, hogy még nem voltam a böriben.
    Egyébként a secusok nem jönnek azonnal, de boostal ki lehet húzni. Elég nagy segítség tud lenni 1-2 vadász is, legalább lekötik a rossz fiút. Gyakran előfordul, hogy 2-3 kondával kell küzdenem egyszerre (nagyon sokszor van 20 küldim), akkor jó, hogy jönnek, egyébként engem nagyon zavarnak. Ha papírhajóval vagyok, akkor egyedül csak a thruster erős, mert csak a gyors szökés van (főleg pajzs nélkül).