Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • symbol
    #6285
    nah de én azt nem értem, hogy annak a pedálját mire csatlakoztatod...
    meg a DFP pedálját rá kell dugni a kormányra...

    nah akkor a másik téma. a Sim-Gear váltó hivatalos beszállitója válaszolt, korrekt válasz volt, és gyorsan. az ár viszont elképesztő sajnos. :( bár még igy is olcsóbb mint megrendelve ezek szerint :) :(

    ime a válasz:
    "Remélem nem bánod, hogyha tegeződünk. Igen, van raktáron, most még minden színben. Ma hoztam el a vámhatóságtól: elképesztő egy kütyü!! Tizenvalahány éve figyelem és vásárolom a szimulátoros termékeket, de ilyen váltót még senki nem csinált…

    Az ára 179 USD + szállítás (25 USD) + ÁFA.

    Tehát ez pl. 210 Ft-os USA dollár árfolyamon: 179x210=37590 + 25x210=5250 x 1,2 = 51.408 Ft

    Az ÁFA összegét minden esetben meg kell fizetni, enélkül ugyanis ki sem adja az árut a vámhatóság. Ami érdekes lehet, hogy a szállítási költség is az ÁFA alap részét képezi – tehát arra is van ÁFA!

    Ez egyébként 15 dollárral olcsóbb, mint egyénileg megrendelni, plusz még annyival, amennyivel kisebb az ÁFA is az alacsonyabb bekerülési ár miatt: azaz 55.188 Ft helyett így csak 51.408 Ft.

    A weboldal jelenleg is üzemel, igaz csak elérhetőségek és linkek vannak. A karácsonyi ünnepek körül lesz készen.
    Addig is meg tudod nézni a terméket a gyártó oldalán bazinagyba’ J -- megjegyzem kötve hiszem, hogy én 1600x2300 pixeles képet valaha is fölteszek weboldalra egy termékről, lol."

    nem tudom, sok, nem ennyire számitottam, de még mindig megpróbálom összehozni karácsony környékére. :)