15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • milk41
    #6290
    Na,úgyvan hogy:DFP(-re minden rávan dugva)+Vibration Wheel(-re pedál van rádugva)USB kábele bevan dugva.

  • Me Ga
    #6289
    Legalábbis remélem, hogy jól értettem.
    Holnap kipróbálom, akkor jön meg a DFP. Megírom, hogy mit sikerült összehozni.
  • symbol
    #6288
    jaaaah, vágoooom. tehát kell vennem még egy valamilyen kormányszettet. hmmm.
    mondjuk gondolkoztam már hogy lecserélem DFGT-re, és akkor ennek a pedálszettje menne a kuplungosnak' :) remek értem már :) köszöntem :)
  • Me Ga
    #6287
    Szia!

    Ha jól értettem az előző hsz-t, akkor egyszerre mindkét kormányt (és ezzel együtt így a pedált is) USB-n rádugod a gépre, és mindkettőt látja. Vagy félreértettem valamit?
  • symbol
    #6286
    sajnos drága, de mindenki ódágat zeng róla, gondolom tényleg ide oda lehet rakni, nem pedig pöckölgetésről van szó... :)
    ajjjh. :)
  • symbol
    #6285
    nah de én azt nem értem, hogy annak a pedálját mire csatlakoztatod...
    meg a DFP pedálját rá kell dugni a kormányra...

    nah akkor a másik téma. a Sim-Gear váltó hivatalos beszállitója válaszolt, korrekt válasz volt, és gyorsan. az ár viszont elképesztő sajnos. :( bár még igy is olcsóbb mint megrendelve ezek szerint :) :(

    ime a válasz:
    "Remélem nem bánod, hogyha tegeződünk. Igen, van raktáron, most még minden színben. Ma hoztam el a vámhatóságtól: elképesztő egy kütyü!! Tizenvalahány éve figyelem és vásárolom a szimulátoros termékeket, de ilyen váltót még senki nem csinált…

    Az ára 179 USD + szállítás (25 USD) + ÁFA.

    Tehát ez pl. 210 Ft-os USA dollár árfolyamon: 179x210=37590 + 25x210=5250 x 1,2 = 51.408 Ft

    Az ÁFA összegét minden esetben meg kell fizetni, enélkül ugyanis ki sem adja az árut a vámhatóság. Ami érdekes lehet, hogy a szállítási költség is az ÁFA alap részét képezi – tehát arra is van ÁFA!

    Ez egyébként 15 dollárral olcsóbb, mint egyénileg megrendelni, plusz még annyival, amennyivel kisebb az ÁFA is az alacsonyabb bekerülési ár miatt: azaz 55.188 Ft helyett így csak 51.408 Ft.

    A weboldal jelenleg is üzemel, igaz csak elérhetőségek és linkek vannak. A karácsonyi ünnepek körül lesz készen.
    Addig is meg tudod nézni a terméket a gyártó oldalán bazinagyba’ J -- megjegyzem kötve hiszem, hogy én 1600x2300 pixeles képet valaha is fölteszek weboldalra egy termékről, lol."

    nem tudom, sok, nem ennyire számitottam, de még mindig megpróbálom összehozni karácsony környékére. :)
  • milk41
    #6284
    Lehet.
  • Me Ga
    #6283
    Wow. Ez télleg mehet így?
    Tehát ha most veszek egy DFP-t, akkor a meglévő WingMan Formula Force kormány egyik pedálja lehet a kuplung az LFS-ben???
  • milk41
    #6282
    Jah,és az árára én is kíváncsi lennék.
  • milk41
    #6281
    A legtöbb szim feltud ismer 2 vagy több hardwaret is egyszerre(rFactor,LFS,TDU(ez arcade),GTR,Race-ben teszteltem).Régebben úgy csináltam hogy kivettem a Vibration-ből a lapkát és beletettem egy átlátszó műanyag dobozba.Most visszatettem mindent a helyére és így a kormányon lévő gombokra a kevésbé fontos dolgokat tettem.
  • symbol
    #6280
    lol :DD
    ez komoly? :D már irtam az ipsének mailt, hogy mennyi lenne a H-váltó, ez a kuplungolás meg nem is szar ötlet :))
    tök olcsón hozzájuthatnék valamilyen pedálhoz használtam aztán jó kész is :D egy időre :)
    nah kössze a tippet :)

    ui: a pedált a rendszer lekezeli normálisan? mert ugye a pedál össze van kötve a kormánnyal? kétpedált hogy oldasz meg?
  • milk41
    #6279
    Én a logitech forumla vibration wheel gáz pedálját használom kuplungnak a DFP pedálom mellet(,igaz a formula pedál alá tettem egy kissebb falapot hogy kb egyenlő magasságban legyen a DFP pedáljával).
  • symbol
    #6278
    jah, én lehet felhivom a csávót, aztán megkérdezem mennyiért lenne egy piroska' :) azért az a +40dolcsi nem mindegy, plusz a szállítási idő, etc.. etc...
    bár még kuplungom sincs, de tojom le. majd az is. de jelenleg örülök, hogy élek :)
  • milk41
    #6277
    A weboldala meg most épp felújítás alatt van.
  • milk41
    #6276
    "Step 2: ACT LABS would only be able to ship bulk orders (over US$300) or reseller to area not having a pre-defined shipping cost. Customer either have an established account with us or is capable to provide a photo ID and credit card, by email or fax, or to wire US fund into our bank account.

    To find the cost of shipping your order to Hungary , please fill-in this form. ACT LABS will send you a shipping quotation by e-mail."

    Ebből én azt vettem ki hogy nincs.
  • pointer4
    #6275
    Az olcsó úgy :D
    A honlapjuk szerint van magyar képviselete...

    "RACE CENTER Hungary Kft.

    Force Dynamics és Sim-Gear hivatalos disztribútor / Official Distributor of Force Dynamics & Sim-Gear


    Laczai-Hetesi Attila "
  • milk41
    #6274
    Úgytűnik jobb hogyha Belgium szállítatom ki a váltót,kb 100-110euróba fog fájni szállítással.
  • pointer4
    #6273
    Jaa ottmaradt :D Csak a megapack óta játszhatatlan :(
    Minden 4. váltásra nem reagál, meg láthatatlan rendőrautók....pfff
  • Norbi1990
    #6272
    TDU befigyel :D
  • pointer4
    #6271
    Ez azért van mert nem középen áll épp, kicsit jobbra van ám tekerve :D

    Amúgy a "karbon" mintás matrica balra lejt 2 mm-ert. A többi a széleslátószög miatt van :D
  • milk41
    #6270
    Olyan fura a kormány:D,mintha a bal oldal nem lenne szimetrikus a jobb oldallal
  • pointer4
    #6269
    Már megvan a helye :D , a G25 váltója meg megmarad tipitapitroniknak :D


    Majd akkor festem le ha megjön és tuti odaillik :D
  • bardocz
    #6268
  • symbol
    #6267
    LOL
  • milk41
    #6266
    Most olvastam RSC-n,act-labs topikban hogy a gyerek 25dolcsi+szállításért vette plusz platek nélkül ebay-en...
  • pointer4
    #6265
    Azz, minden zsidó rokon, gyerek koromba 1 ajándékot hozott. köcsögök
  • milk41
    #6264
    Mázlista!:D
    Nekem jan.30:D
  • pointer4
    #6263
    dec.18
  • symbol
    #6262
    én karácsonyra :D neked nemtom, hogy esik szülinapod...
  • Me Ga
    #6261
    Köszi az infókat!
    Még az is lehet, hogy mégis G25 lesz belőle...
  • pointer4
    #6260
    Majd a 30. szülinapra olyat kérek :) Összedobja a család.
  • symbol
    #6259
    mindenki linkelgeti ezt a 179-es H váltót, de szerintem még senkinek nincs :DD
  • pointer4
    #6258
    Ugyan, kicsire nem adunk, nagy meg nem számít. :D Meg nem 1x-re kell megvenni :D
    A váltó shipping meg csak 40$ :) Ezt már fejből tudom. Kettőnél meg 60$, megkérdeztem :D
  • milk41
    #6257
    Váltó ára:$179 + Shipping
    Kuplung nélküli pedál ára:Price: $449
    Kuplungos pedál ára:$599+
  • pointer4
    #6256
    Még sehol se hallottam róla.
    Amúgy apróhirdetésekben sokan adják el a G25 váltót+pedállt. 10-10 rongy kb.
    A kormánya jó. Kell hozzá egy ilyen meg egy ilyen azt csókolom :D

    Amúgy van loadcell-es G25 pedál :D
  • milk41
    #6255
    Ilyet kértem jézuskától.:D
    Magyarországon ilyet hol lehet beszerezni?Ha sehonnan akkor innen kell megrendeljem
  • symbol
    #6254
    nem ismerem, de pont azon filóztam hogy a logit nagyon sok szimes veszi, sőt igazából szerintem szimulátorosok vesznek g25 is pl ami fogyott mint az állat. én azt csinálnám a helyükben, hogy szépen elkezdenék külön árulni minőségibb pedálokat, kormányokat, és H váltókat. tuti meglenne hozzá mindenük.
    pl a pedál lehetne erős műanyagból, de load cell-el megttoldva valahogy.
    tuti rácuppanának sokan. H váltó is lehetne jobb, meg etc...

    páran már ahogy elnézem érzik ebben a pénzt, pont a logitech nem? ajh :(

    ui: jól elvagytok :D
  • Solt
    #6253
    No, ha kettessel kezdődne a személyi számom, akkor most erre azt mondanám, hogy ezen tovább ne rágódjunk, mert az már fájni fog! :D
  • pointer4
    #6252
    Nahh igen, de ez nem a hirtelen izgalmi állapotnak tudható be, csak figyelmetlen voltam :D
    Ezt az olcsó fajta H-váltót ismeri valaki ?
  • Solt
    #6251
    És akkor még a magányosan, "kő" keményen az égbemeredő fellegvár fallikus jelképi üzenetéről még nem is szóltál... :D