Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • sertrex
    #14997
    Na csak hogy lásd, milyen segítőkész vagyok. Megkönnyítem neked, amit nehezen értesz.
    Kunos maga írta le egyszer, hogy csak néhány sorból áll az FFB, amit írt a játékhoz. Az idézőjel azért volt mert néhány sornál azért többől. Szóval pontosan azt akartam írni, amit mondtam is.
    Legfeljebb a hiányos háttérismereteddel, nem kellene bekóstolni senkit.

    Erre a mondatra reagáltam; "iRacingeztem is vele, egy ilyen kormányon is kijön a finom, részletgazdag fizika."
    A kormányon legfeljebb az FFB jelek jönnek vissza és nem a fizika. Legjobb esetben a gumifizika és a futómű visszajelzése. Ezenkívül még számtalan dolog teszi ki egy szimben egy autó fizikáját. Minél több mindent akarnál beleírni az FFB-be annál nagyobb lenne a katyvasz, vagyis a jó FFB az ami a gumik és a virtuális aszfalt találkozását adják vissza kormányon. Ennél többet a valóságban se nagyon éreznél a kormányon, mert a többit a segged alatt és a középfülben érzed. De ezt már tényleg csak az ismeretterjesztés végett írtam.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.09.22. 08:42:49