• Alamos
    #40
    Ahogy így elnézem itt fantasztikus zsenik lehetnek, ha azt hiszik egyesek, hogy még most este összedobok egy olyan AI-t, amivel megalapozom az MI tudásának 70%-át, ha nem többet.
    Ha van valaki ilyen zseni köztetek, és az szidja a programozókat, akkor tőle elfogadom azt a véleményét, hogy a programozók dög lusták, és képtelenek megcsinálni dolgokat. De akkor még megkérném, hogy egyedül forráskód nélkül írja már meg nekem mondjuk a BG 3-at úgy, hogy szebb grafikát rajzol, jobb 3D engine-t ír, emellett a hangeffekteket is ő maga csinálja meg, és minden egyeztetést a kapcsolódó cégekkel egyedül megcsinál tegyük fel 1-2 éven belül.
    Remek szidni másokat, ha csak azt látod, hogy mi a munkájuk eredménye, de nem tudod, hogy mennyit dolgozott vele.

    Még mielőtt azzal jönne, hogy programozó lennék, nagyon is téved, mert nem vagyok az, de érdekel a számítástechnika, mint a mai fiatalok legtöbbjét (na jó, lehet hogy kicsit jobban, mert engem is a C64 idején kezdtek érdekelni). Jók a játékok, de vajon a mai játékok ő maga képes lenne egyedül megcsinálni és kiadni, illetve mennyi idejébe is tellene egyedül???

    Na, csak ha már ez megemlítésre került, akkor fűzzűk hozzá ezt is.