Aki foglalkozik RC modellezessel az itt jelentkezzen
  • kabel15
    #36
    Szia!
    Azt hittem kihalt a topic azért nem is néztem be. De látom próbáltok segíteni :)
    Szóval én is elektromosat szeretnék. Azt hallottam hogy kezdésnek jó és kicsit félek is a benzinestől. Mármint attol hogy valamit rosszul csinálok elromlik tönkre megy a motor stb. Szóval egy elektromossal ilyesmi talán nem lenne. 45.000 ért néztem egy boltban és nagyon gondolkozok rajta. Ami egy kicsit vissza tart az a sebessége. Néztem videókat és egyiken se egy villám ez a kis gép. Egyedül a HPI hivatalos oldalán a videón néz ki úgy de az meg gondolom agyon van szerkesztve hiszen ők ezt szeretnék eladni. Szóval a sebességéről nem tudok semmit.
    A másik hoyg ehez lehet kapni rendesen alkatrészt? Mert néztem a hivatalos honlapot hogy könnyen tuningolható stb. Még tamiya-t is néztem de a honlapjukon nem nagyon igazodok ki. Azt hallotam hogy a tamiya az olcsóbb mint a HPI. ha esetleg tudtok ilyen 45-50 ezer forintos árkategóriában jó kis buggy-t ami azért minőségi és menet kész és alkatrészt is lehet hozzá venni annak nagyon örülnék.
    (Kösz hogy végig olvastad) :D