Aki foglalkozik RC modellezessel az itt jelentkezzen
  • laci 700
    #33
    Jónak tűnik. Mennyiért vennéd?

    A HPI jó márka, nekem van két HPI robbanó motoros kocsim, egy Off-Road Nitro MT2 (5éves) és egy On-Road Evo3+ (2-3 éves). Jól bírja mind2, bár az MT2-es motorja kezd meghalni mert akkor még nem tudtam hogy használat után kell Fater Run Oil (ha huzamosabb ideig nem használod a kocsit az üzemanyagban lévő adalékanyagoktól oxidálódhat a motor és ez ellen kell) a motorba és most 5 perc használat után ha bemelegszik leáll és úgy megy mit a csiga. :( Az EVO3+ tökéletesen megy, minden használat után kitakarítom, karbantartom! ;)

    Kezdésként elektromosat ajánlom, mert halkabb (nem zavar senkit és nem küldenek el!) és kevesebb vele a gond.

    (Lenne nekem is egy kérdésem: Olvastam valahol, hogy bejáratáshoz mi is keverhetünk ki benzin + olajat. Saját keverékkel lehet használni az autót ha nem bejáratós? Ha igen 95-ös vagy 98-as benzin kell bele? (esetleg a 100-as Shell V-Power? :D) Castrol Power 1 Racing 2T (kétütemű) full szintetikus motorolaj jó hozzá? Tudom vesztene a teljesítményből és a karburátoron is állítani kell majd hozzá, de olcsóbb lenne mint a 2,5 liter 5000Ft ért. Ha hülyeséget írtam bocs! :D)