mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • ajem kisa
    #678
    Hály
    4x40W csak parasztvakítás ugyanúgy ahogy a 2-300W-os hangszórók! Ami neked kell az az RMS(!!!) érték Watt-ban, de ezek nemazok!
    4x40 az kb. 4x~6-10w, azok a hangszórók amikre rávan írva az a 300W pedig...
    Mindegy, szoval ~20 körül kapsz valami olyat ami lejátszik usb-ről is muzsikát, nemtom mennyire sportos a ladád, de ha csapatod neki, akkor cd ugrálni fog lehet, meg szerintem az usb nagyon hasznos tud lenni!
    Ismert márkát vegyél, ezt sokszor csak azért, mert ha gáz van, akkor jobb esélyed van a garanciára és a cserére akár mint egy gagyinál aminek a gyártóját sem lehet levezetni!
    Hangszórókból én JBL-t szoktam mondogatni ha nincs mellé láda, mert alapból szerintem jobb ebben az esetben mint a blaupont vagy a többi, igaz kicsit drágább, majd te tudod a keretet!
    Amúgy ha megvan a rádiód akkor onnan kb marad 10-15k, abból majdnem mindegy, hogy mit veszel, mert kb. ugyanazt nyújtják, ott már csak a méret/hely a befolyásoló tényező! #675-ben írtam, hogy talán ha többutast veszel, akkor a tojásalakúak szebben szólnak, de nemtom befér-e a keretbe!?