mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • ajem kisa
    #654
    Hello!
    Nekem is tönkrement egy erősítőm nemrég, egy boston gt-24, egyik napra csak "safe mod"-ban indult csak, ami azt jelenti, hogy vagy a kábelezés, vagy valami ami nem az én területem, de megkell találni azaz kizárni a dolgokat!
    Nekem sajnos nem a kábelezés volt a gáz (megtört, vagy megsérült), hanem az erősítő így gondolta magát, és kiba**zta a 3db 20A-es biztosítékot állandóan miközben a hibát kerestem!
    Onnantól nem működött, képtelenség volt embert találni, aki megcsinálná vagy valami, aztán véletlenül épp egy akciót kifogtam a focal-éktól, és hirtelen felindulásból sikerült venni egyet félárom garival meg minden...ez sajnos ilyen!
    Amúgy én a párára gondolok, hogy az csinálta ki belül, mert nekem a csomagtartóban van, és a hűvös időkben amikor meghajtom pl. hazamegyek, és 1h mulva olyan párás volt, hogy áá!:s
    Szóval lehetőségedhez mérten próbálj egy cimborát találni, akinek szintén van erősítője, és cseréljétek ki egy teszt erejéig!
    Onnan adja magát, más ötletem nincs, de szerintem más is ezt fogja tanácsolni!:(