mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • ajem kisa
    #628
    Igen eléggé jó a cucc, bár attól függ, hogy milyen muzsika szól, mert van ahol tényleg jóljönne egy proci az EQ miatt!
    Ha zenéről van szó, akkor az nálam a kocsi, mert otthon nincs lehetőség (a többiek, a szomszédok, kevés idő...), és az autóban összehozom a kellemeset a hasznossal! Alapból nemkell sokat kocsikáznom nekem sem, de teszek róla, hogy meglegyen a napi x km-em!:)
    Mp3 mégha 320-as is és a gyári lemez közt, meghallani a különbséget jah, sok mp3 után a cd egy megváltás!
    Gyönyörű magas és tiszta hangok vibrálás nélkül...a jogsim kezdetétől egy ilyen hangszettet akartam (~15 éve)!
    Az alpine nagyon jó cucc, de a sony-nak is vannak nyertes fejei nebecsüld le! Mondjuk én márcsak a neve miatt sem vennék szonit, de ez az én dolgom!:P
    Szoval az uccsó bekezdésedre válaszolva szerintem tényleg neölj bele ~80k-t ha nemlesz kierősítve soha, elég egy olyan ami 4x50W (papiron!), lehet azért egy mélyláda kimenet a fejen (rca SW) ha esetleg veszel 1 ilyet (nekem most ilyen van, beépített erősítővel)!
    Távkapcsot én speciel 1x nemhasználtam az előző piohoz és clarionhoz sem, lehet, hogy egy családi autóban jól jöhet, de nemtaláltam értelmét...
    De ha egyszer fejleszteni fogsz a kocsiban, akkor a 117Ri nagyon jó választás! Ezt a vásárlás elött kell eldöntened! Utána késő lesz!:D
    De az első lépés mindíg a fejegység!
    Az ilyen autós találkozók jódolgok ha nem falun van, hanem mondjuk nemzetközi, mert amúgy szerintem vicc!:D
    Most épp egy olyan suliba járok, ahol a műgyanta, üvegszál, carbon dolgokat manipulálunk, és a suli után asszem belefogok az autók külső/belső mod-ba! A 2 első ajtóm már megvan 2 éve, de asszem egyszer a műszerfalamat is átépítem kicsit! Aztán kitudja?!:D