mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • Rhemus
    #625
    Atya-gatya! Ez már döfi! :-) Szép kis csinnadratta lehet abban az autóban... A magam részéről nem szándékozom ennyire elvetni a sulykot,
    bár el tudom képzelni, hogy nagy élmény, amikor rázendítesz a kedvenc nótádra.))) Nagyjából sejtem, mivel jár, ha az ember úgy igazán meg akarja adni a módját, nálam is lezajlott már egy hasonló téboly egy otthoni hi-end
    aktív rendszerrel kapcsolatosan, akkor én is a végsőkig feszítettem a húrt,
    a büdzsét illetően, de azt kell mondanom, hogy megéri. Végül, mindenféle
    extra, szénszálas, meg ezüstözött, meg így és úgy kereszbe-hosszábafont csodakábelekkel olyan valósághű hangzást sikerült kicsiholni a cuccból,
    hogy behunyt szemmel hallgatva, még az énekes lehelletét is érezni lehetett...( aztán kiderült, hogy csak a kutya hasalt oda mellém... :)) )
    Az autóban viszon nem igénylem ezt, de azért bizonyos határ alá nem mennék. Túl sokat nem kocsikázok, inkább többször, rövidebb ideig vagyok autóban, ezért a Bt. sem annyira kardinális kérdés. Azért arra kíváncsi lennék, hogy ezek a magasabb kategóriájú lejátszók mit hoznak ki az mp3-akból... Sok "rendes" cd-m is van, de mp3-am viszont rengeteg. Főleg ezeket hallgatnám, ezért érdekes nekem inkább az USB bemenet. Az Alpine nekem nagyon bejön, még a legalacsonyabb kategória is kenterbe veri pl. a Sony hasonló árú bilinoise lejátszóit( lásd az én kisöregemet ). Mikor
    meghallottam először( mindenféle beállítgatás nélkül ) rögtön tudtam, hogy egymásra találtunk. A másik kedvencem a Pio, de valahogy az Alpine markánsabb ( vagy csak azt hiszem...). Egyszer meghallgatnék egy "nagytestvért" is szívesen, de eddig még nem volt rá alkalmam.
    Nagyon pofás darab, ami neked van, én a hagyományos kinézete miatt kacérkodom a 117Ri-vel. Tudásban nem lehet olyan nagy különbség a kettő között.
    Tényleg! Valójában azt akartad sugallmazni nekem, hogy nem érdemes ennyit a lejátszóba feccölni, ha mellé nem építem ki az egyéb "infrasruktúrákat"? Lehet, hogy van ebben is némi igazság. Amúgy van hátsó hangszórópárom is, nem is szólnak rosszul, igaz, a guruk feleslegesnek tartják, inkább a mélynyomót preferálják. Gyanítom, hogy igazuk lehet.
    Visszatérve arra, amit a hifidről írtál, gondolom a szabadidő hasznos eltöltésénél javarészt autós programok jönnek szóba... ))