mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • ajem kisa
    #495
    Nézelődj, de inkább várj egy kicsit vele, hogy olyat vehess aminek van valami híre, neve!
    1-2-3000 plusszért vehetnél már ott jvc, vagy sony-t is, és abba tuti belelehet tekerni (lol), és valószinű, hogy a garanciára is jobb a lefedettség, nemkell taiwanba küldeni, vagy várni hónapokat...(csak úgy mondtam valamit, de a noname cuccokat hanyagold szerintem)!
    A fejegység az az ami a dobozban van, szoval FEJEGYSÉG+előlap csatlakozókkal, beépítőkerettel kerül annyiba!
    A wattokkal netörődj, nem a watt számít (ez a része ha komolyabban érdekel, akkor interneten keress rá, van pár leírás, hogy mit nyujtanak a fejegységek, mégha azvan ráírva, hogy 4x50W...fasság)!
    Ahhoz, hogy 4x50W legyen a verdádban ahhoz azért kell egy erősítő is!
    Ne a watt után menj, hanem a minőségre, a wattokat azt hagyd másokra NEM AZ SZÁMÍT, ill. nemazok azok a wattok amik ténylegesek! Hosszú lenne most így belemenni, de "surányi"-nak van ilyen alapfokú "tanfolyama", ott ír rengeteget, lehet felkéne iratkoznod, ha komolyan érdekel a dolog, mielött veszel valamit!
    Ha nem, akkor válassz találomra valami ismertebb márkát ahogy írtam az elöbb!:)
    Gudlákk!