mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • ajem kisa
    #487
    A csavarok közti távot kell lemérni keresztben (szoval szemközti lukak közti táv:))!
    Ha 10cm-es akkor nemsok lehetőséged van, ott inkább hagyatkozz a márkanevekre ez pl. szerintem jobb tuti a gyáritól, bár...ha lehetőséged van kipróbálni elötte azlenne a legjobb, és hallanád!
    Viszont akkor az uj fejegységgel kellen kipróbálni, amit szintén inkább a márkanévre hivatkozva keress!
    Itt rengeteg van, de ha kiválasztasz valamit, keress rá modellszám szerint, nehogy beugorj az első "akciónak", keress más boltot is, és tesztet róla, de igazából ezért az összegért kb. ugyanazt nyujtják ebben az árban!
    Annyit kilehet hozni belőle, hogy egy usb csatlakozós szerintem belefér, nemkell vesződni a cd-kkel, még ebben a kategóriában annyira nemhallható a minőség, de cd-t is olvas (mp3, wma..)!
    Ezek szerintem már mindegyike tudja a 4hangszórót kezelni, szoval ha előre kevés a 10cm-es, akkor hátra késöbb berakhatsz majd nagyobbakat akár!
    Ha a fővárosban lax, akkor van pár bolt, ahol van bemutató, nemkell feltétlenül zsákbamacskát venned!