mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • Aegis
    #278
    Sziasztok!
    Egy autóhifi problémával kapcsolatban szeretném kérni a segítségeteket: Karácsonykor vettem egy Sony CDX-GT 220 fejegységet, hozzá egy SAL WRC 200 erősítőt és erre rá egy Twister TW-300RD mélyládát. Egy darabig semmi baj nem volt vele, nagyon szépen szólt, de egy idő után (kb 1-másfél hónap) a mélyláda furcsa, recsegő hangokat adott ki. Először az erősítőre gyanakodtam, de azt kipróbáltuk egy másik autórádióval, és hibátlanul működött. Majd ellenőriztem, megmozgattam az összes kábelt, megnéztem van-e valahol rövidzárlat, de ugyanúgy csinálta tovább. Akár CD-ről, akár rádióról működtetem ugyanúgy csinálja. És érdekes módon nem mindig. Van amikor huzamosabb ideig szól rendesen, jön egy gödör és megint elkezd recsegni, majd elhallgat...jön mégegy gödör, és ismét szól de megint recsegve. Néha viszont akkor sem működik ha bekapcsolom az autórádiót. Van azonban mikor egész úton normálisan szól. A normál hangszórók működnek hibátlanul, egyedül a mélynyomó szerencsétlenkedik. Lehet hogy a végfokkal van a probléma? Valakinek volt hasonló tapasztalata? Vagy csak az én autórádiómmal vannak ilyen rejtélyes problémák? Megköszönnék minden segítséget! :)

    Üdv: Aegis