mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • Lammer
    #207
    sziasztok!

    tudtok segiteni?
    ma elszallt a hangszisztem a kocsimban... amim van: valami lenco mp3as sd kartyas, usbs vacak egy Daewoo DB-23as erolkodovel( hangfalak is valami kommersz sz@rok :Ð)
    tunetek:
    nem szol a zene :D konkretan ha odateszem a fulemet a hangszorokhoz, akkor ha nyugi van(nem vagyok forgalomban, este stb) akkor valami halk neszezest lehet hallani! kiprobaltam, hogy kicserelem a biztit (egy 15 amperes van az erositoben) de ugy sem volt jo :/

    a fejegysegen mutatja, hogy megy a szam stb... nomeg gyujtas nelkul is tudtam hallgatni eddig zenet, de gyujtassal sem szolalnak meg effektiv a hangszorok normalisan...
    namost leszogezem: ROHADTUL NEM ERTEK EME TEMAHOZ, szal ha valami hulyeseget irnek nezzetek el nekem, plz! htx
    na most jon egy nagy blodseg(tuti): megneztem hatul az erositot... belemegy egy GRound vezetek(fold ugye) meg masik oldalan a ket RCA ki... namost ott log mellette egy lecsupaszolt kabel aminek ket vegzodese van(esetleg ez eshetett ki? nemtom' nincs muszerem sem, hogy kicsengessem)... probaltam a remote batteryre racsavarni(mindket variacioban) de semmi...
    nem tudom mitevo legyek... 5letek?

    vigyem el autovillamossagishoz? tudtok pesten megbizhato, nem lehuzos korrekt csokat???




    ilyen erositom van... ebayes oldal, nemtudom meddig fog meg elni... ott jol latni, amiket leirtam dugaszokat amik vannak(vagy nincsenek :D) nalam bekotve..

    help plz