Motorsportal | F1 Hírek | Hirado.hu/F1 | Boxutca fb | Wéber Gábor fb | Nagy Dani fb | F1 reddit | Motorsportstats | Formula Podcast-
#96904
Masa szvsz elég nagy hülyeséget csinált, Wéber Gabival vagyok egy véleményen, kár volt rizikózni és ráengedni az autót MS-re, simán egy jó kigyorsot kellett volna fogni és megpróbálni a célegyenesben.
Egyszerűen hülyeségnek látom kívülről ennyire ráengedni az autót, nem fizet semmit, kivéve ha ki akar jönni a pit-be.
A rajtbalesetnél is inkább Massa-t látom problémásnak, mint Liuzzi-t, az mellett hogy Liuzzi-nak van egy elég nyers versenyzési stílusa, és szvsz azért hogy megpördült azért inkább Liuzzi felelős.
De Massa akkorát rajtolt hogy szenzációs dolgot akart csinálni a nagyszerűből, nem számolt azzal hogy Liuzzi korántsem az a típus aki elféli a versenyét mert odavillant egy Ferrari.
Massa rácsukta az autóját Liuzzi-ra, Liuzzi meg nekiment...aki egyébként nagyot ment végig, jó volt a qual, és nagy tempót ment, gyorsabb volt mint Sutil (a leggyorsabb kört tekintve), kopottabb gumikon..és a végén bevállalta MS-t is :D ...ami a kivitelezésében erősem szépségpöttyös volt, de hát verseny van. :)