• K.András
    #8965
    Bocsi,de anno sokszor hivták igy a williamst,nem én találtam ki(persze egy kicsit tulzás, de nem csusztatás)...

    "az évben a willams nem is ért el semmit ugyanis akkor álltak át az félautomata és automata váltókra... "

    A váltonak nem sok köze volt szerintem a sikertelenséghez,Senna az elsö versenyen rögtön pole poziciobol indult,aztán sumi a tankolásnál megelözte,Senna pedig vissza akarta elözni és nem jött össze igy kiesett(megpördült),második versenyen megint a pole poziciobol indult,ütközött Mikával és kiesett,harmadik verseny ismert,de annak ellenére hogy sumi lett a világbajnok a WILLIAMS NYERTE A KONSTRUKTÖRI CIMET(szal csusztatás azt irni nem értek el semmit abban az évben),ami azt támasztja alá, hogy bajok az autoval nem igen voltak,söt Senna 3-bol háromszor szerezte meg a pole poziciot,és Sumi Hill-el nagyon kemény csatákban döntötte el az egyéni cim sorsát...

    "És ha lehet kérni senki nem minősítette a te Forma-1-el kapcsolatos kompetenciádat te se tedd légyszíves..."

    Ha azt irom hogy koca F1-es valaki az nem hiszem, hogy bánto,bár valamilyen szinten minösit, ebben igazad van de unom már azt olvasni, hogy sumi csal,a ferrari az oka mindennek,gyerekjáték megnyerni egy F1-es világbajnokságot meg ezek a finomságok...