• a.carkey
    #3240
    Ez azért nem igaz (és "más"arcú idióta barátaik és szakértőink a rötlöklábbnál azért nem fogják fel mit beszélnek), mert teszem azt, Barrichello -aki szombaton később jött ki mint Schumi - és már tudta MS idejét, az egyszerűen azt csinálhatta volna, amit a két Minardi, miszerint nem tesz meg értékelhető MÉRT kört. Így szerinted, ha a szombati időt kapná ilyenkor meg, akkor nem ővé lett volna a POLE? A szabályokban szerintem csak az van benne, hogy kötelező részt venni a szombati edzésen is, futni egy kört, ha nem akarnak a boxból indulni. Mivel ha már kijön a boxból, akkor is megy az óra, csak nincs hivatalosan mért köre, de MEGY AZ ÓRA, szóval IDEJE AZ VAN (2 perc körüli), mert mindenképpen átlépi a célvonalat, hiszen onnan indul és a box is utána van, tehát megtesz egy kört. (HUH ez így hosszú volt, de nem akartam "megvágni".) De a mi rötlöklábbos "szakértőink" ezt nem képesek felfogni és még mindig a pénteki idők szombativá konvertálásával szarakodnak. A gyerek lehet, hogy jó a GPL-el, de valahogy "szakértőnek" nem nyerő.
    SZERINTEM. Bár nem tiszták teljesen a szabályok, mert bár azt hírdetik 2 időmérés van, akkor miért nem számít mindkét ideje, mint 1995 előtt. ("Asszem" 1995-től vezették be ezt az új módszert, bár erre már nem emlékszem.)