HuHam#178573
Válasz #178571-re
Megadtam a konkrét példákat a mostani szezonból a mai nap. De írtam itten korábban Verstappen korábbi kétes és baleset okozó manővereiről (pld. Baku 2018) . Ezeknek semmi köze a szimpátiához. Itt a sportszerűségről van szó leginkább. Hamilton sem szimpatikus számomra sok mindenben - pld. tetkók, öltözködés , de a versenyzési stílus az ami itt számít. Voltak neki is párszor nem korrekt húzásai, de a 15 év alatt kevesebb mint Maxnak 5 hónap alatt.
Az én generációm az, hogy Sennát néztem élőben az utolsó Hungaroringi versenyén - akkor 38 éves voltam. De nem hiszem hogy bárki normális a mai fiatalok közül jönne hóvagó és gyilkos jelzőkkel. Senna igenis korrekt volt - láttam is sok versenyét. Az a Prost kilökés meg az ő szemében tartozás törlesztés volt.
Térjünk vissza Silverstonba, 2021 - Hamilton megy mellette a kanyar jobb szélén, a Max agyatlan meg ráhúzza a kormányt . No persze, Ham kilökte, mert nem fékezett bele a verseny közepette - vagy talán le kellett volna hogy térjen - ott egyik sem volt lehetséges, mert ment max. sebességgel azon az íven. Ennyit Verstappennek kellett volna tudnia valami 100 F1 verseny után. De kár ezt folytatni - addig míg valaki nem engedi át az egész pályát őnagyságának, mindig az a hibás - legyen a neve Vettel, LeClerc, stb.
Ja, LecLerc a legszimpatikusabb, de sajna idén elég sok versenyen nem ment valami jól neki, és Sainz is elébe került .