Motorsportal | F1 Hírek | Hirado.hu/F1 | Boxutca fb | Wéber Gábor fb | Nagy Dani fb | F1 reddit | Motorsportstats | Formula Podcast-
#176317
félelmetes mennyire egysíkú beszűkült agyatok van.
Teljesen normálisnak látjátok, hogy egy VB kűzdelemben az egyik fél kilöki a másikat, kap egy szaros büntetést amiről előre lehet tudni, hogy szart sem fog érni, már akkor amikor kiírták??
Mindezt úgy, hogy már mindenki várta, hogy vajon most mit lép a nagy FIA azért, hogy a legkisebb szar landoljon a merci ölében.... előre szar szaga volt a dolognak.
Ráadásként pedig a viselkedés és a tisztelet téma...skysports interjú alkalmával mondták neki hogy Max 51G-s becsapódást úszott meg és kórházban van. Annyival legyezte el a nagy 7x bajnok, hogy nem tudtam, a verseny az verseny.
Ezért a műveletért amit ma a versenyen csinált, ha pl Mazepin csinálta volna akkor kivették volna a kormányt kezéből és megköszönték volna az idei részvételt.
Ne mondjátok már, hogy ez így fasza volt!