• Magnum PI
    #175151
    Habár szerintem Russel gond nélkül tudná pótolni a pályán Hamiltont, nem tudjuk mit ad hozzá a csapathoz a színfalak mögött. Az is fontos kérdés, hogy marketing oldalon mennyit bukna a Merci egy váltással. Valamint ott van még az, hogy Bottas nem fog beállni egy újonc mögé és akár a konstruktőri bajnokság is veszélybe kerülhet ha el cica harcolják a szezont.

    Én úgy látom hogy 2021-re kell a stabilitás még a Mercinek hogy behúzzak gyorsan az évet és 22-re tudjanak fókuszálni. 22-be meg mivel minden új lesz, jó lenne egy tapaszt pilóta a csapatba amíg nem érnek össze a dolgok. Én is inkább tartanám meg Hamilton még 2-3 évre és majd Bottast raknám ki 22-ben és hoznám be Russelt a helyére. És akkor szépen Hamilton mellett majd felnő. Hamilton meg 8VBvel a zsákban már lehet nem fog annyira kakaskodni, hogy Russel csak 2. számú legyen.

    Ezt az érát is azért hozza a Merci mert nagyon betaláltak az elején és mindig megvolt az az előny, hogy nagyon hamar tudtak fejleszteni a következő évre.
    Utoljára szerkesztette: Magnum PI, 2021.01.04. 13:28:37