• Palinko
    #175047
    Ennyire higgadtan nem igazán nézhetsz egy olyan sportot ahol virágnyelven többször is mondták a másodlagos pilótáknak hogy engedje el a csapattársát miután betiltották ugye. Ez még hagyán, de folyamatosan voltak botrányok és ha mást ne említsek a Renaultnak belefért a crashgate ami azért eléggé durva nem csak több millió dollár hanem potenciálisan testi épséget fenyegtő és még nagyon balszerencsésen akár halállal is végződhető dolog volt akkor a brand védése érdekében a Mercedes nem hülyéskedhet egy kicsit a gumikkal igazából teljesen kockázat mentesen?

    A másik téma, hogy hallottam a fiatal Schumi megnyerte az F2-t de a cikkben nem olvastam hogy szerződést ajánlott volna neki F1 csapat és ha igen akkor ki. Ez a szezonzáró után történhet vagy pontosan hogy zajlik? Esetleg már meg is van a csapat csak nem tudunk róla? Ferrari próbálkozna egy ilyen újonccal rögtön? Mercedesbe sem gondolom hogy jöhetne. Kíváncsi vagyok ki mit gondol és hogy mikor nyílik meg az ablak a szerződtetésekre mert akkor tuti lesz több info.