• b-type
    #174822
    :)
    talán egyszer megérted, ..de addig is ha valaki nem értené annak elmondom:
    Bottas-nak ugyan olyan autója van mint Hamilton-nak, azaz a mezőnyben a legjobb, ...ugye 13 futam ment le úgy hogy csak Mercedes indult az első helyről, ez volt az első alkalom az idényben amikor nem.
    tehát ha Hamilton-t elkapja a vírus protokoll és a rendhagyó versenynaptár miatt beleeshet 3 futam kihagyásába is..vagy akár többe, akkor nehéz lesz úgy faragni a hátrányán hogy Bottas a másik legjobb autóval bejön a második helyekre.
    ...itt meg kell érteni hogy nincs más autó...nincs Ferrari sem, aki tavaly még tényező volt a győzelemre-dobogóra.
    Azaz normál körülmények között Hamilton 7 pontokat tud faragni.a futamkihagyás miatti hátrányából.
    Ennek a lehetőségnek fügvényében írtam...és ezt már sztem a harmadik alkalom hogy elmondom.

    DE, ne rontsuk el ezt a nagyszerű futamot.
    Brutális profi futam volt Hamilton-tól, Vettel-től..és Perez-től,Leclerc-től is egyébként, sőt Stroll-tól is.
    Verstappen-től nem. ..talán most megérti Wolf szavait, az a versenyző aki szerint a Mercedes-ben a helye, az elemezze ki miért nem ül ott. Az autója képes lett volna megnyerni ezt a futamot.
    Bottas-t pedig..le kell cserélni Russell-re, Russell sem volt most meggyőző, de Bottas szereplése Hamilton vezetésével szemben nem kameraképes.