• HuHam
    #174816
    Ez igen jó verseny lett, érdekes módon. Roncs derbire és sok SC, esetleg piros zászlóra is számítottam. Meg kell dicsérni a pilótákat, mert ésszel mentek az idő legnagyobb részében.
    Hamiltont nem szokás itten dicsérni, de megérdemel minden díjat és hosszú interjút :-) Akkor a legjobb, amikor az kell.
    Vettel is nagyot ment, de ne felejtsük, ő esőmenő - az első gyözelme esőben volt egy nem éppen nyerő autóval (Toro Rosso).
    Amit vártam, hogy Perez Stroll előtt végez, megtörtént - és nem hiszem, hogy a csapat a hibás a kihívás miatt - ő nem gumi mágus mint Perez vagy Ham.
    Azt hiszem, a legtöbbnél Verstappen volt a fő esélyes - amint kiderült hogy esős/nedves verseny lesz. De sajna, azt mutatta meg, hogy még mindig nem érett amennyire kellene. Rossz rajt - Wéber megint valami motorvezérlés hibát emlegetett, én azt hallottam hogy slajfolt neki szépen a rajtnál. Aztán volt néhány megpördülés és hasonló.
    Albon most jól ment, és talán marad, bár Perez sem csinált rossz reklámot magának.