181775
  • sure
    #177402
    A végeredmény őket igazolja :)
    Perez megmutatta, mit kellett volna Bottasnak csinálnia Szocsiban.
  • mcmoha
    #177401
  • PLaci #177400
    Perezt nem kellett volna kihozni, hagyni kellett volna, hogy küzdjön a lajossal....
  • Stockbauer33 #177399
    Na cunodának megvolt a F1 nagydobása .Megy a homályba mint a többi szürke szarkupac
  • Sippie
    #177398
    nemautóhanemapilóta
  • Magnum PI
    #177397
    HAM Q2-ben közepesen jobb kört ment mint Q3-ban MAX


    Utoljára szerkesztette: Magnum PI, 2021.10.10. 08:20:23
  • mcmoha
    #177396
  • Stockbauer33 #177395




    Tolok egy vbk-t én is
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2021.10.09. 15:12:28
  • HTS s3rg1nh00
    #177394
    hát én most Mickre töltök egy fröccsöt
  • RatBaG #177393
    változtattak a fb képen, 12:30-tól lesz.



    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2021.10.09. 12:16:12
  • repvez
    #177392
    Nem közvetitik a 3. szabadedzest ? az M4esen nem mutatnak semmit sem .
  • lac coo
    #177391
    Hogy a csudába tud már 1-esben padlót rúgni ? :)

  • repvez
    #177390
    Megnéztem a Sumi féle filmet.
    Hát nekem tünik inkább egy tribute filmnek, mint egy életrajzi dokunak.
    Ilyet általában akkor csinálnak mikor valaki már nem él amolyan halottrol jót vagy semmit. A felesége is mindig multidóben beszél rola, csak utána javit ,hogy még azért itt van köztünk csak máshogy. Pont ahogy egy hallottrol emlékeznek a rokonok, hogy addig nem hal meg mig beszélnek rola
    Szinte semmi ujdonságot nem tartalmaz csak ugyan azok a szereplők akik eddig is az F1es médiában maradtak versenyzés után is.

    És sok olyan ember nem szerepelt benne aki amugy már visszalépett a versenyzéstól vagy az F1től, de azért Sumi pályafutásában eléggé része volt.
    Massa Barichello vagy Jordan, egy szót sem kapott benne Vettel is csak minimálisat, Webber meg mit keresett benne , foleg abban az idoszakra bevágva ahol még nem is versenyzett.

    A saját öccse se sokat szerepelt.
    Ha valoban akartak volna többet is megmutatni akkor bekerült volna a video a sielésről , vagy megszolaltak volna a szerelök is kis emberek akik dolgoztak vele és nem csak a nagy hirességek és nem csak anekdotázások lettek volna .
    Pont a sikeres éveirol nem mondtak sokat csak összecsapták a végét , semmi olyan adatot nem közöltek amik 20 éve titkolni keleltt volna de mára már totál elavult és azért jo lett volna tudni az igazat egyes törénések mogott.

    DE sajnos ez miatt csak egy olyan film marad az utokorra ami csak amolyan PR jelleggel szépen megfogalmazott monologok, amik nem teljesen öszinték és igazak.
  • pr3cious
    #177389
    Grand Mamilton
  • mcmoha
    #177388
  • RatBaG #177386
  • sure
    #177385
    HAM 10 rajthely büntivel indul
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.10.08. 11:17:41
  • __Jacek__
    #177384
    Hamilton néni :)
  • mcmoha
    #177383
  • mcmoha
    #177382
  • pr3cious
    #177381
    the unbeatable champ!!! oh wait a minute

    Nico Erik - shit in the muesli - Rosberg
    Utoljára szerkesztette: pr3cious, 2021.10.06. 16:31:48
  • RatBaG #177380
  • sure
    #177379
    Ne szívd már ennyire fel magad ezen, természetesen lehet, hogy a te megérzésed fog bejönni, és nem válik be Russell. Én is azt várom, hogy jövőre keveredés legyen az erőviszonyokban, bár nem úgy, hogy szarabbat várok azoktól a pilótáktól vagy csapatoktól, akik most kiemelkedően teljesítenek, hanem a többiek zárkózhassanak fel kicsit, elsősorban a kiegyenlítettebb, illetve mindenki számára teljesen új autók miatt.
    Elég nagy arcra esés lenne neki, ha jövőre a Williams tudna valamit előhúzni a kalapból, míg a Merci visszaesne a középmezőnybe. Egy Latifi-Albon világbjnoki csata jövőre fincsi lenne!
  • AnuluWork #177378
    Persze, persze.
  • AnuluWork #177377
    Demagóg aki írja. Csak más. Ezt meg nem bírod elviselni.
    Ahogy mondani szokták, valakinek a moslék is jó, valakinek meg nem.
  • HTS s3rg1nh00
    #177376
    hagyd rá,az elmúlt 3 évben nem látott egy időmérőt sem :)
  • maffioso
    #177375
    Jaj nem érdekel a véleményed ám, nem is neked írtam. Csak rólad. Hagyjál ezzel a demagóg idiótasággal, amit te véleménynek hívsz.
  • Stockbauer33 #177374
    HamLegend mellett feljön top szintre.Csak ha teszteken hozza HamLegend idejét már top 3.A MERCINÉL NEM HÜLYÉK DOLGOZNAK (Ferrari?)
  • benőmenő
    #177373

    Kövi magyar nagydíjon ki mer odamenni, hogy "Szia, Lajos! A kutyáidat sétátáltatod? Ilyen szerelésben?!" :D
    Kontextus, ha valaki nem ismerné eme hazai mémet.
  • Stockbauer33 #177372
  • AnuluWork #177371
    Persze, birka ...

    Russell egy egykörös Grosjean, csak sokkal jobb technikával. Ennyi. Persze liheghetsz. hogy mekkora ász, de mitől is? Idén bejött neki pár verseny, na oké, de a Latifinak is! A Haas meg az Alfa roppant gyengék évek óta, ő viszont évek óta egy Mercedes motoros autóban ült kb. nulla teljesítménnyel. Idén még szarabb a Haas, mint tavaly, kezdőkkel, az Alfa pedig szenved a Ferrari motorja miatt. Russell a magyar nagydíjig, ahol leamortizálták a fél mezőnyt, a boxban büntették a maradékot és ott pontokat szerzett, majd Belgiumban egy jó időmérővel esőben nulla versenyen célba ért pontszerző helyen másodiknak. Olaszországban pedig Hamilton és Verstappen koccant, Gasly is kiesett, és ismét pontszerző helyen ért célba, majd jött egy újabb esős nagydíj, a végén drámával. És előtte?

    Lehet itt birkázni, de nem látom az eredményeket, csak a hypeot. Azt, hogy az éppen aktuális autóval esélye van a futamgyőzelemre (nem jött össze), az hol érdekel? Az lett volna a szép, ha azzal az autóval amivel Hamilton előtte zsinórban négyet (?) nyert meg nem küzd a győzelemért.

    Egyébként meg nem írtam, hogy szar, csak nem tartom sokra. Semmivel nem több eddig, mint egy Grosjean. Csak elképesztő a hype amit nyomnak. Konkrétan építik fel az új Hamiltont. Elég nehezen is szülték meg őt oda. Verstappent akarták, de az maradt, Leclerc nem volt szabad, Bottas meg nagyon gyenge volt az utóbbi években. De ők tudják. Lehet, hogy első helyről nem fogja elqurni, de én kiemelkedő teljesítményt nem láttam tőle azért, hogy a Mercedesbe ültessék. Most persze lehet azt mondani, hogy szar autóban ült, azért nincs eredmény, de más klasszisnak azért ez össze szokott jönni. Mondom ezt úgy, hogy már 10 kap pontot, nem csak hat, mint holmi Alonsok esetében történt.

    És lsz ne személyeskedj, én se tettem soha!

    Amúgy, a nyolcvanas évek óta nézem a F1et. Láttam pár dolgot, és ált. eltaláltam kiből lesz valaki.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.10.01. 22:34:24
  • Stockbauer33 #177370
  • RatBaG #177369
  • mcmoha
    #177368
  • maffioso
    #177367
    Az ilyen birkák ebből csak azt látják, hogy még egy mercedes-szel is csak 9. lett a futamon. Nincs ok-okozati gondolkodásuk.
  • Magnum PI
    #177366
    Kivéve mikor beült egy rendes autóba (Mercedes) és végig vezette a mezőnyt amíg egy összecserélt kerék miatt ki kellett állnia a boxba a 64. körben és visszaesett az 5. helyre egészen Bottas mögé, akit pályán megint megelőzött és 10 körrel a vége előtt már 2. helyen volt 2 másodpercre Pereztől majd defektet kapott.

    Az már csak adalék, hogy alig fért bele a kocsiba ezért méreténél 1 számmal kisebb cipőben kellett vezetnie, kiszedték a bélést az ülésből hogy elférjen a válla, valamint Hamilton 1 kuplungos kormányát kellett használnia miközben ő 2 vel vezet, meg volt ugye még DAS stb apróságok amit meg kellett gyorsan tanulni, szokni

    Nem az a gond, hogy azt gondolod Russel szar pilóta mert mindenkinek más a véleménye, hanem az indoklás amivel ezt alá akarod támasztani :(
    Utoljára szerkesztette: Magnum PI, 2021.09.30. 09:33:00
  • AnuluWork #177365
    Leszarom. Versenyen sose volt a legjobb 10ben.
  • AnuluWork #177364
    Nézesd meg magad te!
  • AnuluWork #177363
    Bejutottam.
  • ToxiMaxi
    #177362
    Ez sem volt rossz, egykori csapattársak. Vettel nem akart engedni, pedig már többször is úgy látszott, hogy meglesz Leclercnek, de Vettel csak visszajött, szép csata volt.