• molnibalage83
    #172983
    Vétójoga van. Ez elég egyértelmű. Amit ők nem akarnak ma, az nincs.

    Nem értem mi az alpári abban, amit írtam. Ilyen hátszéllel nem tudjak semmit nyerni 21 évig. Aztán MSch elment, volt egy talált VB győzelem és azóta megint semmi...

    Ezek tények. Ez nem vélemény. Nem egy kis fiókcsapat, de bakker a többi csapathoz képest a Ferrari kb. az örök vesztes/második. Ez is tény, a VB pontversenyek végeredménye az nem véleményes.

    1994/95-ben is egy-egy versenyt nyertek. Előtte egyet sem. Amikor gimis lettem, akkor volt az, hogy egy évben többet tudtak, de akkor is esélytelenek voltak. Kb. még ált. suli vége volt, hogy kérdeztem a fater a 90-es években, hogy miért olyan nagy száma a Ferrair versenyautó márka? Kb. a lúzer kategória volt a nagycsapatok között abban a 7 évben, amit én láttam. Mert nem tudom mi illene arra, hogy 5 év alatt kettő versenyt tudtak megnyerni...

    Még Oliver Panis is behúzta szerencsével Monaco-t 1996-ban, amire mai napig emlékszem... Ennek fényében két győzelem... Izé... Ok, hogy kvázi kilökte Irvine-t, de kb. annyira volt versenyképes az a Ferrari és pilóta...

    24 év után is emlékszem erre, mert akkor is röhögtem rajta. Ferrari... A nagy Ferrari. Nem kellett ehhez Google.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.04.26. 16:29:06