• b-type
    #172347
    A 'szerintem' dolgok kevesek, szerintem pl. nem hogy simnán veri, hanem kikap Hamilton-tól.
    Itt most ugye érveket kellene felsorolni hogy miért gondolom és gondolod így. Én tudok is nyilván, te viszont nem.
    ...sőt én azt mondom hogy nagy valószínűsége van annak hogy Bottas is elverné Verstappen-t első közös évükben, egyszerűen azért mert a Mercedes teljesen más autó mint a Red Bull, máshogy kell menni vele, másként kell kezelni a gumikat...stb., még Ricciardo-nak is kellett fél év mire átszokott a Renault-ra.Bottas meg szép lassan felépíti magát, nyilván szinten nem tud lépni, de azzal hogy mindent tud Hamilton adatairol és ahogy az készül egy hétvégére, így az első fél évben szinte biztosra mondható hogy Bottas is elverné Verstappen-t, a második lépcsős fejlesztésekkel, és a szerzett tapasztalatokkal az év második felében már gyorsabb lenne Max, de szerintem kitartana Bottas-nak.
    Hamilton-t még második közös évükben sem verné....annyi szól Verstappen mellett hogy nyilvánvalóan gyors és fiatal, míg Hamilton már 35 éves lesz januárban, ...és szép lassan veszíteni fog a tempóból.
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2019.12.28. 17:20:06