• AnuluWork #172223
    Igazából nem volt jó megoldás. Leclerc-Vettel egyértelműen egymással vannak elfoglalva. Leclerc a legerősebbet akarja megverni a dutyiban, a legerősebb, meg ott tart be neki, ahol tud. A smasszerek egyelőre még Vettelt védik, de Leclerc kést rántott ...

    Egy biztos, én - hacsak nem sürget az idő, nehogy elvigyék Leclercet - idénre még hagytam volna a Vettel-Raikkonen párost, de bejelentettem volna, hogy 2020Leclerc. Hogy Vettel vagy Raikkonen vagy más, tök mindegy. Nem tett jót sem az, hogy Vettelt tolják, sem az, hogy nem tisztázták Leclerc határait. Mert ha hagyják versenyezni, akkor Leclerc-Raikkonen jobb lett volna, de akkor mizu Vettellel. Ugyanazt érzem, hogy a bénaság miatt a Ferrari ugyanúgy, mint abban az évben, amikor Kimit elküldték, Massát pedig megtartották, nagy hibát követett el. Ezért kellett volna a Ferrari helyében Leclercet idénre az Alfában hagyni, és csak jövőre behozni, és NEM VETTELLEL! Bárkivel. Giovinazzi pl. egy ennyire jól zárult utolsó verseny okán akár még elfogadható csapattárs is lehetett volna. Amit Binottoék csináltak, a legnagyobb baromság volt. Kár érte. Ezzel a Ferka 2019es szezonját kukázták.

    Hogy ki volt a hibás? A hibát Vettel inkább elkövette, de főleg a csapatvezetés a ludas. Ugyanazt a hibát követték el, mint a McLaren Alonso és Hamilton esetében. :(
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.11.17. 20:21:41