• Fürtös
    #171116
    Na várj kicsit, én nem a kommentárkodásra értettem, hanem a szakértelmére.
    Az a baj,hogy a TV nézőknek nem nehéz előadni ,hogy mennyire vagy szakértő.
    Itt is 2 órát beszél olyan dolgokról, hogy egy laikus könnyen azt hiszi szakértő.
    Az egész tudományuk abból áll,hogy előfizettek az Autosport.com-ra és onnan copy pastéznak.
    Igazán releváns információhoz nem férnek hozzá.
    Én azért nem szeretem őket, mert előadják a népnek,hogy mekkora szakértők de igazából nulla energiát fektetnek bele,hogy jobbak legyenek, tanuljanak vagy kicsit komolyabban utánamenjenek.
    Mondjuk ő sem szeret engem, mert párszor bekérdezett akkora hülyeséget,hogy nem birtam ki röhögés nélkül (nem csak én, volt még ott pár magyar) aztán besértődött.
    Ajánlottam nekik,hogy csináljunk egy videos túrát vele meg Szujóval ha tényleg érdekli őket de nem tartottak rá igényt mert betegesen félnek attól, hogy felbukkan valaki akinek tényleg van fogalma erről.
    Annyira féltik a felépített képet ,hogy még akkor sem beszéltek az itt dolgozó magyarokról amikor már a blikk is megírta a cikket róluk
    Csak csendben javaslom,hogy kicsit vegyél vissza mert magadból csinálsz hülyét (mint lejjeb amikor azzal kérkedsz ,hogy mekkora sztár vagy honlapkészítésben).