• gpFan
    #170266
    Héj, voltak mások is a pályán az első 2 helyezetten kívül.
    Ami itt kiszámíthatatlan igazán, az a középmezőny. Most a Renault volt igen jó, A Haas, Alfa nemigen, McLaren gyengébb mint eddig . Sőt, igen fura baleset Norris-nál. Még vitatható büntetés is volt, de kit érdekel a közép, ez a végletek ideje .
    A tesztszezon idejei jóslataim a középmezőnyről nem jöttek be. A top 3, meg a Williams utolsó igen - persze az utóbbit az is megjósolhatta aki nem nézett F1 versenyt a tesztek előtt sose. Mindenesetre, Helmut Marko jöhetne nekem egy láda sörrel
    És ami továbbra is biztos: pénz beszél, agy és kéz kormányoz, az élet meg nem mindig azt nyújtja amit szeretnénk.
    Sportban sose volt teljes igazság, és sokszor a vak szerencse is számít. Még mindig csak sport. Utálom, amikor valaki imádkozik - mindegy hogy játékos, néző , hogy Istenem, most segíts nekem. Istennek vannak fontosabb és főleg igazságosabb teendői. Különben is, nincsen olyan sportág hogy ki imádkozik a legügyesebben.
    Ezt csak azért írtam. mert itt vannak rengetegen akik az esetet valami nagy drámának érték meg. Vettelt beleértve. Csakhogy az igazi dráma a Ferrari bukdácsolása.