#169260
Nem értem a károgókat, akik azon sírnak, milyen unalmas. Minek nézi, miért kell hogy folyton hangoztassa is: jajdeszar, csak mert nem a kedvence (Hamilton/Vettel/Ferrari, akárki/akármelyik csapat) nyert.
Hogyan legyen ennél izgalmasabb egy 2019-es F1 futam? Mercinél verve a favorit, Ferrarinál az újonc a négyszeres világbajnok tökeit szorongatta, Verstappen a Hondával Hamiltont szorongatja - szezonnyitóra mi kéne ennél több?
Ez eleve egy olyan pálya, ahol nehéz előzni; nem csak a sikeres, hanem a sikertelen előzések (pl. Norris, Gasly) is látványosak, és nem csak olyankor, ha kiütik egymást. Persze mindenki másért nézi az F1-et, lehet, valaki azért, hogy minél több balesetet lásson, mások azért, hogy a Ferrari/Vettel nyerjen fél perccel a mezőny előtt, mert olyankor "izgalmas" csak a futam.