• (ex)Cat
    #1687
    na megiscsak itt vagyok :-))

    Nekem nem tetszett annyira ez a futam, mert dog unalom volt igy, hogy a McLaren-ek kiestek. Hakkinen-t mar kezdem nagyon sajnalni. Ezt azert tenyleg nem erdemli!

    D.C. nekem valtozatlanul nem igazan szimpatikus pilota es ugy erzem nem eroltette magat agyonra, pedig azert csak volt aki elozott pl. Verstappen ugye. Ezzel egyutt erteklendo, hogy tenyleg szepen vegig autozott es a box tatktika meg a sorozatos kiesesek meghoztak a munkaja gyumolcset.

    Verstappen-t nagyon sajnaltam, hogy lefulladt az autoja! Igazan megerdemelte volna a pontokat. (assemo volt az egyetlen aki tenyleg elozott is! szoval megerdemelte volna...)

    BaLee! Nem ertek veled egyet Bernoldi kapcsan. En sem ertettem miert integettek neki kek zaszloval, hiszen nem lekorozes volt, hanem pozicioharc. Az egy dolog, hogy udvariassagbol tenyleg elengedhette volna. De ez kb. ugyanaz, mint amit kesobb Schuminak felemlegetsz, hogy ot el kell engedni. Hat nem kell. Senkit sem kell elengedni ha poziciorol van szo.

    Megegyszer mondom, megertem, hogy miert lett volna etikusabb, ha elengedi. De a verseny szempontjabol nem volt kotelezo.

    Es azzal sem ertek egyet, hogy lekicsinyled Schumit,mert pole poziciobol behozta a Ferrarit elsokent. Igy nezve barkit is fikazni lehetne, hiszen ha belegondolsz senki nem tett ennel tobbet. (kivetel J.V. aki mint mar emlitettem egyetlenkent elozott is)
    Monaco ilyen. Nem nagyon vannak elozesek. Aki jo helyet szerzett maganak es nem cseszi el, annak nyert ugye van. Itt is ez tortent.

    Felre ne ertsd. Ezzel sem D.C. erdemeit nem csokkentem, sem Schumit nem istenitem. Csak azt mondom, egyik sem tett tobbet a masiknal.

    Es tudom, hogy ez mar unalamas tolem, de a 'qrva hulye' kifejezeseket mellozzuk mar legyszi. Meg akkor is ha nem ertessz egyet az elotted szoloval. oke? - koszi!