• SzocsA
    #160251
    Nem nagyon a felétől nem is néztem a futamokat, megnéztem az elejét aztán annyi is volt.
    De igen mondtak valamit, hogy kaptak 260 rajthelyes büntetés egyik futamon Button vagy egyszerre kapták annyira nem érdekelt, de nekik sem mert az az éf amolyan fejlesztés volt, de az a baj, hogy a következő évi szabályváltoztatásokkal bukták ezt a két évet.

    De még mindig nem értem, hogy miért kellett kicserélni a motort ennyiszer, most bejáratták, de ha valami miatt mégis visszarakják a másikat akkor is motort cserélnek. Meg a váltó, ha másik kell akkor már szintén utolsó rajthelyes büntetés lesz belőle. + az egyéb rendszerek amik a motoron vannak.
    Ebben hol van a kiskapu? Lesz neki két új erőforrása ezenkívül, de ha azt belerakják megbüntetik érte.
    Annyival vannak előrébb, hogy be van járatva a motor.
    Meg még lenullázhatná a megrovásait!

    Azt figyeljétek meg, hogy Rosberg nem lesz első, tuti, hogy a két redbull előtte lesz, meg talán a ferkák is, és jönni fog többször a SC az hotziher.