• (ex)Cat
    #1553
    Speed. Mondtam én olyat, hogy tudtam előre, tönkre megy a McLaren? Nem mondtam! csak annyit mondtam, ami igaz is, hogy nem vett vissza a tempóból. Ennyi.

    Egyébként meg nekem vagy bárki másnak legalább annyira igaza lehet egy adott kérdésben, mint neked. és kb. ugyanolyan nyomós érvekkel alá is támasztottam a hozzászólásomat mint azt te tetted anno abban amire én reagáltam.

    Aztán. Te fikázod Schumcahert, de mások istenítsék Hakkinent. Miért? Neked mivel van ehhez több jogod?

    Én nem fikáztam Hakkinent. Sőt ha olvastad amiket írtam, én is neki ítéltem ezt a futamot. De ez nem jelent semmit, mert nem ő nyerte meg. Ennyi a történés. Mehetett volna lassabban. De nem ment. És lehet hogy akkor is szétment volna alatta az autó. De ezt ma már sosem tudjuk meg.

    Ez van. fogadd el, hogy a te kedvenced sem hibátlan. Mint ahogy senki más sem az.

    Azzal a mondatoddal viszont maximálisan egyetértek, amit még régebben írtál, hogy midnenkit érzékenyebben érint ha a kedvence hibázik. .. így van ez most is.