• repvez
    #152871
    Én egy kicsit ugy látom, hogy a FIA hoz szabályokat és csak szalad a döntései után , mert nem nézik tervezik meg a hatásokat előre.

    Az elözö években , mi volt , egy időben az aeró fontosabb volt a motoroknál ahova csak tudtak szárnyakat tettek , kitalálták, hogy ez csúnya beszüntették akkor kitalálták, hogy a felöklelés miatt emeljenek az orkúpon, akkor meg jöttek, hogy fejbe találja a pilótát az orrkúp, tegyük lejjebb, most megint visszavitték földközelbe, hogy majd megint lehet felöklelés miatta.

    Aztán a gumi méret , régen is volt nagy gumi aztán elkezték, hogy igy tul nagy a tapadás tegyünk bele 3 mély csikot , most megint eltünt és vissza akarnak térni a nagy gumira a nagyobb tapadás miatt.

    Megértem, hogy minden mindennel összefügg,de akkor is gondolják végig, hogy mit akarnak nagyobb tapadású autót vagy, hogy lépésben haladjanak csak.