• Totti5
    #125742
    MTVA nem kíván tovább együtt dolgozni Bende Adriennel

    Forma-1 exkluzivitását bemutató Bende Adrienntől megválni kíván a közszolgálati televízió.

    A 27. születésnapját tegnap ünneplő Adrienn azt az indoklást kapta menesztésére, hogy az F1-es stábbal új koncepció alapján fognak dolgozni a jövőben, valamint költségcsökkentési okok is közrejátszottak.

    Adrienn így kommentálta az esetet: "A Forma1-ben eltöltött közel fél év meghatározó időszaka volt az életemnek. Rengeteget tanultam és sajnálom hogy az MTVA új koncepciójában nekem már nem maradt hely. Megdöbbentett a hír, hogy a szezon felénél sem járunk, de már koncepció váltáson gondolkoznak. A munkatársaimnak ezúton is köszönötet mondanék, amiért segítőkészen és pozitív magatartással álltak hozzám."

    További friss információ, hogy a Bende Adrienn irányította Lotus Ladies Cup mégsem lesz betétfutam az idei Forma-1-es Magyar Nagydíjon.