• Petryx
    #1216
    Pffff.
    Nem bírom ezt a stílust!
    Tipikus McLarenes hozzáállás...
    Már ne is haragudj (BaLee).
    A McLaren csapat tökéletesen ezt mutatja, amit Te most itt ecseteltél!
    Keresni a másikban a hibát, soha egy picit sem elismerni hogy "Igen...most nekünk nem ment!".
    Csodálom hogy Verstappen-t nem szídjátok hogy sportszerűtlenűl,bunkón feltartotta Hakkinen-t.
    Lényeg: A Mercédeszek "nem remekeltek", a Ferrarik viszon taroltak!
    Most nekik YO, de könnyen lehet hogy fordúl ez majd az év folyamán. (Ne legyen igazam!)
    Azért a BMW is kezd villogni, csak kicsit megbízhatóbb legyen a motor és meglátjátok fognak még meglepetést okozni.
    A Jordan-ektől is azért lehet egyet s mást várni idén.
    Szerintem a középmezőny nagyon szoros lesz!
    Williams, Jordan, Sauber, Arrows... ezek azért nem rossz teljesítményt nyújtanak mostanság.

    Barrichello: szerintem egyáltalán nem egy átlagos képességű pilota!
    Merem állítani (és ezzel nem vagyok egyedűl), hogy a legjobbak közt a helye.
    Ha néhány évvel ezelött is követted a Forma 1 történéseit, azért észrevehetted volna hogy az igencsak gyenge Stewart-Ford -al is villantott Rubinho amikor ment a gép!

    Az meg hogy "De a Ferrari... Ezt az autót öreganyám bevezetné az első helyre... " Pfffff
    Ezt szerintem már te sem gondolod komolyan, s talán rájöttél hogy ezt csak a pillanatnyi düh mondatta veled!
    Amikor Schumi a Ferrarihoz kerűlt hol voltak a Maranello-iak???
    A középmezőnyben!!!
    ERŐSEN!
    1995-ben mikor Schumi VB-t nyert a Benettonnal a legjobb Ferrari a mezőnyben Alesi-vel a volánnál a VB 5. helyén végzett, míg Berger a 6.-on.
    Pedig abban ugye egyetértünk hogy ezek a nevek önmagukért beszélnek!
    1996: Schumi 3. a VB-n, a Williams-ek taroltak!
    1997: Schumi 2. az a bizonyos Villeneuve incidens.
    Innentől meg biztosan emléxik mindenki.
    Talán ezek az eredmények cáfolják hogy ezt a kocsit bárki behozza az 1. helyre!

    Emlékezzünk Schumi sajnálatos balesetére. Amikor Salo lehetőséget kapott hogy a Ferrari volánjánál bizonyítson, még a 2. teljesített vereny után is így nyilatkozott: "KEZDEM megszokni a kocsit! Báár néhány kapcsolóhoz még most sem nagyon merek nyúlni"
    Ezek azért elég sújos szavak egy F1 pilótától.
    Mert ugye abban megegyezhetünk hogy aki a Forma 1-ben szerepel, az már eleve el van ismerve, az már jelent valamit!
    Hogy Én, vagy Te vagy Bárki itt mit tudna ezekkel a kocsikkal kezdeni?
    Hát valószínű hogy az első gázadásnál keresztbe vágná a vasat!

    Huuhhh asszem kicsit elnyűltam!
    Sorry...
    Remélem Schumi még nyer pár futamot mert megérdemli (párszor már lecsúszott az élről).

    Ferrari Forever! Hajrá Schumacher!