• defiant9
    #26
    "Most hirtelen miért kevered ide a hibrideket? "
    Nem most keverem ide 2023.02.05 is írtam már neked címezve:
    Valóban egyre több ember veszi észre hogy ez a jövő, és a hibrid/elektromosok részaránya folyamatosan nő a belsőégésűek kárára.
    Akkor szépen kihátráltál a futárszolgálat/jéghegycsúcs állításod mögül, nem tudod megmutatni mi lenne a jéghegy tömege. A Plug in hibridek egyébként ugyanúgy drágábbak(ami miatt prüszkölsz) mint a belső égésűek, igazándiból a csúszkát tologatjuk csak a 100% belső égés/100% elektromos közt, a hibrid egy átmeneti fázis. Egész nagy akkus hibridek is vannak már.

    " -1°C körül"
    OK. Tehát szerinted az év hány órájában van -1 fok Budapesten? Ismét csak azt látjuk hogy cherry picking-elsz. Ha egy jármű üzemidejének 99%-ában nem használ kiegészítő fűtést akkor ennek nincs akkora jelentősége mint amekkorára te próbálod felfújni. Az a lényeg hogy a maradék 99%-ban viszont nem szennyez.

    "Azt már én írtam utána és nagyon nem a kanadai télre gondoltam, hanem pl. az átlagos magyar januári reggelekre"
    Aham, tehát akkor az eredeti állításod mégsem általánosságban igaz, most már elkezdted szűkíteni, javaslom akkor legközelebb próbálj ne nagyot mondani, mert az úgy nem más mint hazudozás.