• Dodo55
    #25
    Most hirtelen miért kevered ide a hibrideket? Az egy kiforrott belsőégésű technológiákhoz relatív kevés kompromisszum árán hozzáépíthető elektromos energiaszállítást és pufferelést alkalmazó hulladékenergiaújrahasznosító rendszer és ami a legfontosabb, hogy szemben a külső hálózati töltést igénylő elektromos járművekkel, sem az akkumulátor lemerülése nem fenyeget fokozott mértékben személy és vagyonbiztonságra veszélyes üzemképtelenség beálltával, sem pedig kritikus infrastruktúrák túlterhelésének veszélyét nem hordozza a nagy számban való használatuk.

    "Úgy néz ki hogy te olvasási egy cikket miszerint Kanadában/-15 fokban megy a olajkályha"
    Nem, én olvastam egy cikket, hogy Budapesten tömegével jelentik képanyagokkal alátámasztva a -1°C körül már füstöt okádó elektromos buszokat, hogy nincs egyetlen típus sem amit ne szerelnének eleve kiegészítő fűtéssel, még a hőszivattyús Merciket is és hogy a jelenség ráadásul nem is magyar sajátosság, olyannyira, hogy Kanada már el is határolódott emiatt az elektromos buszok kibocsájtásmentesnek való elismerésétől. Ez a cikk mondanivalója, -15°C-ot még csak nem is említ. Azt már én írtam utána és nagyon nem a kanadai télre gondoltam, hanem pl. az átlagos magyar januári reggelekre, amikor is itt olyan hideg szokott lenni akár heteken keresztül is.