• Dodo55
    #21
    "Tipikus cherry picking logika."
    "Nem azt mondom hogy az áruforgalom elhanyagolható"

    Jujj ember... Amiről én beszélek, ott az áruforgalom az csak a jéghegy csúcsa. Azt látod jól kivehetően, mert általában teherautókkal végzik. De van arról fogalmad, hogy hányan használnak személyautókat is munkaközbeni, feladatorientált közlekedésre (ide sorolom az ÁFAbarát, hátsó üléssortól megfosztott, tehernek átsorolt kis diesel hatchback-ekeket is)? Elárulom, hogy akiknek van egy kis esze és nem egy teherautónyi felszerelést hordanak magukkal, azok szinte mind, ugyanis laposabb autó = alacsonyabb fogyasztás, illetve sokkal jobb menetbiztonsági jellemzők (manőverezési képesség, illetve a törési / szilárdsági jellemzők is).

    "amikor szembesítve vagy a valósággal, akkor füled farkad behúzva elsunnyogsz"
    Arra gondolsz ugye, amikor egy hétköznapi fórumon te rendszeresen komplett tudományos kutatásokat és balliberális pártokat kitartó nemzetközi pénzügyi lobbicsoportok civil szférában mozgó fedőszervezetei által hitelesített statisztikákat követelsz meg a vitapartneredtől, vagy annak tekintett egyszeri fórumozóktól, hogy ne bélyegezd meg őket csuklóból hazugnak a nagy nyilvánosság előtt a te véleményedtől eltérő álláspontjuk miatt? Mert akkor igen, nevezhetjük ezt sunnyogásnak is ha neked ez jól esik, bár én inkább úgy mondanám, hogy van életem, ezért nincs mindig időm a te speciális feltételrendszered szerinti válaszadásra és bevallom őszintén, hogy amikor már 3-4 féle megközelítésben sem akarod megérteni a mondanivalóm lényegét és folyamatosan az érdemi mondanivalót nem befolyásoló részleteken próbálsz erőszakosan rugózni, akkor egy idő után kedvem sem sok...